СТАТТІ

Як правильно обрати автомобіль

Як правильно обрати автомобіль

Для того, щоб потім не шкодувати про даремно витрачені гроші, перед купівлею авто, потрібно ретельно все обдумати та зважити всі за і проти.

 

Щоб Вам було легше зробити вибір, поставте собі ряд базових запитань:

  • Яку кількість людей вам необхідно щоб вміщала машина?
  • Зазвичай вантаж якої ваги вам доводиться перевозити?
  • Який вид їзди у вас переважає?
  • Скільки членів налічує ваша сімя, якщо ви купуєте авто для сім’ї?
  • Скільки водіїв буде користуватись цим авто?
  • Якими функціями повинен бути наділений автомобіль?

Характерною особливістю водїїв є обрання автомобіля, керуючись емоціями, здоровий глузд приходить згодом -- аж після покупки. Більшість людей,  вирішуючи купити автомобіль,  роблять це негайно. Зазвичай це означає, що вони погоджуються відразу на те, що може на даний час запропонувати їм дилер. Для об’єктивного визначення ваших потреб, після огляду всіх технічних сторін авто, варто не забути і про стиль та колір. За статистикою, людина користується одним і тим самим авто приблизно впродовж восьми років. І  для того, щоб машина приносила вам лише задоволення протягом цього часу, її вибір повинен бути максимально вдалим.

Часто постає питання про вибір між новим автомобілем та таким, що був у використанні.

При купівлі автомобіля, що був у використанні, ви, безумовно, добряче заощаджуєте. Нове авто швидко знецінюється за перші роки. Безперечно, нова машина вимагає менше витрат на своє утримання і більшість проблем виникне тоді,  коли термін дії гарантіїї на її експлуатацію завершиться. Але і у вживаній машині є свої мінуси. Немає гарантії, що вона не потраплялa в аварію, що кілометраж її пробігу є реальним, та що попередній власник доглядав за нею належним чином . Також можуть бути такі приховані проблеми, як зношена автоматична коробка передач та проблеми з двигуном, що можна не помітити при пробному тест-драйві.