СТАТТІ
Страхування здоров’я в Україні

Страхування здоров’я в Україні

Страхування здоров'я (разом зі страхуванням життя) належить до галузі особистого страхування. Застрахувавши своє здоров'я, ви піклуєтеся не тільки про своє майбутнє, а й про тих людей, яким ви дорогі.

Страхування бізнесу

Страхування бізнесу

На деяких підприємствах існує страховий поліс як частина соціального пакета. Власне, все. Українці сьогодні не думають про можливі несподівані події, які можуть серйозно вдарити по кишені.

Порядок дій при ДТП для отримання страхової виплати

Порядок дій при ДТП для отримання страхової виплати

Віднедавна в Україні діє Європротокол (документ дозволяє оформити ДТП без виклику ДАІ). Бланки Європротоколів видаються при оформленні полісів, а 1 січня 2013 року за ним можна отримати виплати до 25 000 гривень.

Страхування житла та домашнього майна

Страхування житла та домашнього майна

Чимало зусиль і матеріальних засобів слід докласти для здійснення мрії про власну домівку – будинок або квартиру, де тепло і затишно, де дзвенить дитячий сміх і чекає кохана людина, інтер'єр тішить око, меблі та побутова техніка створюють комфорт.

Поради страхових брокерів

Поради страхових брокерів

До захисту свого бізнесу потрібно підходити творчо і не обмежуватися тільки посиленням охорони, установкою сигналізації та створенням резервних фондів на випадок непередбачених подій. У цій статті розповімо, як застрахувати бізнес від ризиків і неприємностей.

Обов'язкове страхування відповідальності власників автомобілів в Україні –   ОСАГО

Обов'язкове страхування відповідальності власників автомобілів в Україні – ОСАГО

Страхування відповідальності власниками автомобілів є обов'язковим в Україні. Якщо вас зупинили та інспектор виявив відсутність поліса – вам загрожує штраф від 425 до 850 гривень. Це досить велика сума, враховуючи, що в середньому річний поліс коштує 350-450 гривень.

Вибір страхової компанії

Вибір страхової компанії

Незважаючи на жорстку конкуренцію на страховому ринку (в Україні працюють понад 100 компаній), багато страховиків веде себе не зовсім коректно щодо своїх клієнтів.

Що таке КАСКО

Що таке КАСКО

Придбання автомобіля ставить новоспеченого автовласника перед вибором, як застрахувати свій транспортний засіб. Більшість страховиків пропонують оформити у них КАСКО, щоб убезпечити себе від можливих неприємностей на дорозі.

Плюси і мінуси страхування КАСКО при автокредитуванні

Плюси і мінуси страхування КАСКО при автокредитуванні

Людина, яка мріє придбати автомобіль, рано чи пізно це зробить. Один зі шляхів досягнення поставленої мети – кредит у банку.

Види страхування

Види страхування

Наше повсякденне існування завжди сповнене різних несподіванок, тому нерідко трапляються непередбачувані ситуації, які можуть позначатися на здоров’ї і навіть житті людини.

^ Наверх