СТАТТІ

Бригада косарів за сезон заробляє до 30 тисяч гривень

Лучанин Віктор Антолюк знайшов для себе несподівані заробітки – колишній штукатур разом із друзями їздить у навколишні села косити сіно. Власна справа вже окупилася сторицею: за три роки косіння його бригада заробила близько 70 тисяч гривень.

На картриджах можна заробити на авто

Приватний підприємець з Луцька Олександр Іваницький почав ліпше заробляти завдяки власній справі, точніше власній ініціативі та сміливості.

Як заробити на декоративному милі

Зважаючи на величезні можливості продаж і реклами через Інтернет та інші електронні засоби, все більше українців вдаються до ремісництва. Одним із доступних варіантів є виготовлення та торгівля декоративним милом.

На курчатах і каченятах можна заробити на квартиру

Здавна бізнес на пташенятах вважався надзвичайно прибутковим. Щоправда сезон триває недовго – приблизно три місяці – з серпня по листопад.

Заробляють до 2 тисяч гривень на день, збираючи каштани

На збиранні плодів каштанів можна пристойно заробити, адже їх залюбки приймають фармацевтичні компанії. Тому чимало українців саме цим вирішили підзаробити цієї осені.

Чи вигідно ставати підприємцями?

Про початок власної справи сьогодні, мабуть, задумується більшість наших співгромадян. Ця ідея приховує у собі привабливі перспективи: фінансовий успіх, можливість із найманого працівника перетворитися на шефа, самостійно планувати свій час. Проте за звабливими можливостями стоять чималі ризики. Реальність полягає у тому, що багато новоспечених підприємців через короткий проміжок часу змушені припиняти свою діяльність. Ми вирішили з’ясувати, що заважає розвитку власного бізнесу та до яких перешкод повинен бути готовим майбутній підприємець.

Як створити ефективний слоган бренда або компанії

Всі знають, що рекламний слоган компанії допомагає завоювати лояльність споживачів.

Створення логотипу: крок за кроком

Про ключові властивості успішного логотипу бренда, необхідні етапи і правила його розробки, а також про те, як це роблять лідери ринку і як створити логотип для компанії або команди своїми руками

Пошиття або прокат карнавальних костюмів для вечірок і корпоративів

Вигідний і творчий бізнес, особливо перспективний у передноворічний і різдвяний періоди, – пошиття дорослих і дитячих паті-дрес.

Новий товар, новий бренд: поради щодо недорогого просування продукції

Багатьом підприємцям-початківцям вдалося запустити виробництво, але вони не змогли переконати аудиторію придбати недорогий товар.

Кавамобіль в деталях: нюанси старту

Ніхто не встоїть перед чашкою ароматної кави європейської якості рано-вранці, коли кафе закриті, але працюють кавомобілі. Як відкрити прибуткову «кавову справу» на колесах.

Де взяти ідею для започаткування власного бізнесу

Підприємницька діяльність є привабливою справою для багатьох людей, які мріють про багатство та безтурботне заможне життя.

Відкриваємо дитячий садок: покрокові інструкції для старту

Ідеальний варіант приміщення – оренда кімнат в реальному дитсадку, дитячих клубах або палацах творчості.

Бізнес для жінок вдома: ідеї та варіанти

Жінкам, які вимушено перебувають вдома, дуже хочеться якщо не заробити серйозно, то хоча б підробити.

^ Наверх