СТАТТІ

  Коли час міняти дах?

  Рано чи пізно будь-яка конструкція виходить з ладу і вимагає відновлення. Деякі системи й зовсім можуть підлягати заміні або ремонту не через «вік», а через неправильний монтаж.

  Переваги композитної черепиці

  Композитна черепиця – якісний матеріал з безліччю беззаперечних переваг. Форуми будівельної тематики дають високу оцінку експлуатаційним властивостям покрівельних листів з композитним покриттям.

  Фальцеві покрівлі: плюси та мінуси

  Серед різноманіття сучасних покрівельних матеріалів усе популярнішими стають фальцеві покрівлі. Особливу увагу до цієї технології можна пояснити її прогресивністю – надійністю, універсальним застосуванням і простотою монтажу.

  Будівництво покрівлі взимку: за чи проти?

  Чи можна виконувати покрівельні роботи взимку? Про доцільність такого рішення розповість стаття.

  Цементно-піщана черепиця: переваги та недоліки

  Ви плануєте покривати дім цементно-піщаною черепицею? Тоді вам потрібно знати переваги та недоліки цього матеріалу.

  Бітумна черепиця: переваги та недоліки матеріалу

  Покрівлі ще немає, а ви вже бачите незначні геометричні похибки? Додайте до цього деформацію при осіданні… І все це на куполоподібному чи конусоподібному даху? Якщо всі ці нюанси характеризують ваш дім, тоді час купувати бітумну черепицю.

  Керамічна черепиця – окраса дому

  Плануєте купити керамічну черепицю? Тоді вам буде цікаво дізнатися переваги та недоліки цього матеріалу.

  Аксесуари для покрівлі: купувати чи ні?

  Вам пропонують купити аксесуари для покрівлі, а ви вагаєтесь? Стаття розповість про основні функції декоративних деталей покрівлі.

  Двошаровий покрівельний килим - гарантія довговічності даху

  У процесі зведення будівлі будівельники прагнуть вибирати найбільш надійні матеріали і сучасні технології, наскільки дозволяє бюджет. Замовник в сучасних умовах має бути стратегом, розбиратися як в будівництві, так і розуміти принципи подальшої експлуатації.

  Як побудувати дах будинку: основні етапи

  Перед тим, як приступити до будівництва даху будинку своїми руками, важливо краще ознайомитися з конструктивними особливостями кожного типу дахів.

  Як вибрати металочерепицю: що необхідно враховувати

  Щоб покрівельне покриття було надійним і довговічним, не втрачало привабливий зовнішній вигляд, необхідно знати, як вибрати металочерепицю з великого різноманіття виробників. Для цього потрібно звернути увагу на ключові характеристики матеріалу.

  Шиферний дах: види та укладання

  Сьогодні шиферна покрівля може монтуватися не тільки з традиційних азбоцементних гофрованих аркушів. На ринку широко представлений легкий бітумний єврошифер, а також шифер з полімерних матеріалів.

  Покрівля з ондуліну: переваги та недоліки

  Покрівельний матеріал ондулін зазвичай розглядається як естетично привабливий і зручний у монтажі аналог традиційного шиферу. Яскрава покрівля з ондуліну ефектно виглядає і володіє цілим рядом переваг. При цьому матеріал не позбавлений і деяких недоліків. Його властивості будуть детально розглянуті нижче.

  Як вибрати профнастил для даху

  Серед недорогих покрівельних матеріалів з високими експлуатаційними параметрами високою популярністю користується профільований аркуш. Сучасні технології дозволяють виготовляти профнастил з різними технічними характеристиками, в широкій колірній гамі. Щоб визначити, який профнастил краще для даху, рекомендується виходити з особливостей різних видів профілю, товщини матеріалу та якості покриття.

  Односхилий дах: будівництво своїми руками

  Будівництво односхилого даху – максимально доступний спосіб звести покрівельну конструкцію житлового будинку, лазні, гаража чи іншої будівлі. Цей вид даху вимагає відносно невеликих фінансових вкладень в будівництво і ремонт, при цьому конструкція відрізняється високою функціональністю.

  Монтаж водостоків для даху: рекомендації досвідчених майстрів

  Будівництво заміського будинку не можна вважати завершеним, поки не будуть встановлені водостоки для даху, які служать надійним захистом фасаду, фундаменту і вимощення від руйнівної дії води. На ринку будівельних матеріалів можна придбати вже готові модулі для водовідведення.