СТАТТІ

Фундамент для гаража з газобетону

Як зробити фундамент для гаража з газобетону, якщо він розташований на складному ґрунті? Пам'ятайте, що фундамент повинен забезпечувати надійність і цілісність всієї будови. І, незважаючи на те, що газобетон досить легкий матеріал, краще зробити основу для гаража міцною.

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку своїми руками

Утеплення фундаменту дерев'яного будинку зовні – досить поширена «доробка» серед домашніх майстрів. Правильне утеплення фундаменту при цьому знижує загальну вогкість і позбавляє власників від протягів. У цій статті розповімо про те, як виконати утеплення фундаменту своїми руками з мінімальними витратами.

Робимо гідроізоляцію фундаменту своїми руками

Гідроізоляція фундаменту – одна з основних робіт для улаштування власного будинку. При гідроізоляції не повинно бути помилок або використання неякісних матеріалів. У цій статті розповімо про те, які матеріали сьогодні використовуються для гідроізоляції фундаменту і чому.

Вибираємо відповідний тип фундаменту для будинку

Перед тим, як почати будувати фундамент для своїх потреб, потрібно визначитися з його призначенням і типом, оскільки кожен вид фундаменту має свої переваги і недоліки. Від цього рішення багато в чому буде залежати довговічність побудованого будинку і зручність його експлуатації.

Зведення стрічкового фундаменту

Найбільше використовується у будівництві стрічковий фундамент, що являє собою замкнуту стрічку і має велику несучу поверхню у порівнянні з фундаментом на палях.

Готуємо фундамент

Будівництво будь-якого будинку розпочинається із підготовки фундаменту. Перш ніж зайнятися такою справою варто знати, які є типи фундаменту, щоб обрати оптимальний варіант для своєї майбутньої оселі.

Готуємо бетон для фундаменту

Після завершення копання траншеї під фундамент каркасного будинку починаємо встановлювати опалубку.

^ Наверх