СТАТТІ

  Як встановити пластикові плінтуси

  Підлога вважається такою ж прикрасою кімнати, як і стіни, тому дуже важливо, щоб покриття було не тільки красивим і якісним, але і гармонійно поєднувалося з плінтусами.

  Що таке тепла підлога

  Сьогоднішні тенденції такі, що на зміну традиційному опаленню приміщень за допомогою радіаторів приходить нова система, яка дозволяє рівномірно розподіляти тепло в приміщенні, не опалюючи при цьому вулицю.

  Укладання ламінату своїми руками

  Перший крок у роботі з ламінатом – це перевірка поверхні на наявність перепадів.

  Скільки коштує покласти ламінат 1 кв. м?

  Плануючи ремонт, потрібно заздалегідь прикинути вартість не тільки основного матеріалу, але також: комплектуючих елементів до нього; ціну роботи.

  Як обрати підкладку під ламінат

  Підкладка під ламінат пом'якшує випадковий удар по ламінату; усуває тертя основи ламінату і подовжує термін його служби.

  Як правильно зробити стяжку підлоги

  На підлозі стяжка буває двох видів: монолітна та суха.

  Яке підлогове покриття вибрати: паркет або ламінат

  Яке підлогове покриття вибрати: паркет або ламінат

  Від чого залежать ціни на ламінат

  Вартість ламінату, як і будь-якої іншої продукції, залежить від багатьох факторів. Перш за все, на ціну впливає собівартість покриття, його якість, фірма-виробник і термін служби.

  Ламінат в інтер'єрі: підбираємо колір і фактуру

  Ламінат підходить для оформлення будь-якої кімнати: спальні, дитячої, вітальні або кухні. Однак для того, щоб покриття прослужило довгий термін і було максимально комфортним в експлуатації, його необхідно підбирати дуже ретельно.

  Який ламінат обрати?

  Насамперед слід звернути увагу на якісні показники матеріалу. Вже потім можна буде подумати і про інші важливі деталі: про бажані декоративні особливості або мінімально прийнятну вартість.