СТАТТІ

  Круглі вікна. Що потрібно знати про круглі вікна?

  На щастя, естетам, час, коли всі будинки зводили за одним планом, – в минулому. Сьогодні кожний архітектор прагне виділитися і вразити публіку нестандартним та нетривіальним дизайном. А що може бути оригінальнішим, ніж круглі вікна?

  Запотівають пластикові вікна в квартирі

  З початку ери пластикових вікон споживачі стали стикатися з так званим ефектом запотівання. Чому на нових вікнах раптом починає утворюватися конденсат? І що робити, якщо ви зіткнулися з цим не дуже приємним явищем у себе вдома? Давайте розберемося.

  Яку роль відіграє хороший монтаж у роботі вікон ПВХ

  На ринку з’являється все більше нових технологій, що використовуються для ефективного монтажу пластикових вікон. Їх застосування покликане зменшити втрати тепла, створити надійний бар’єр для вологи, вітру і шуму.

  Як самому встановити пластикове вікно

  Практично всі власники ПВХ-конструкцій оцінили їх незаперечні переваги в порівнянні з дерев'яними. Це – легкість використання, звукова і теплова ізоляція, декілька варіантів відчинення, відсутність необхідності сезонного утеплення та фарбування.

  Що треба знати про фурнітуру, щоб не скаржитися на вікна

  Висока якість та елегантний дизайн – це ключові особливості, на які найчастіше звертають увагу при виборі вікон. При цьому набагато менше покупців цікавляться фурнітурою, якою повинно бути оснащено нове вікно.

  Тонувальна плівка для вікон: особливості вибору та самостійної установки

  Використання тонувальної плівки для вікон є недорогим, але максимально ефективним методом захисту від дій сонячного випромінювання. Такий матеріал може затримувати до 99% ультрафіолету.

  Нові методи утеплення старих вікон

  Експерти рекомендують в обов’язковому порядку утеплити старі дерев’яні вікна до настання зими, а краще замінити їх на нові пластикові вікна. Холод у будинку, протяги і більш високі рахунки за опалення є результатом поганої герметичності старих вікон.

  Відкоси на пластикові вікна своїми руками: види і технологія виготовлення

  Компанії, що спеціалізуються на монтажі ПВХ-конструкцій, вважають послугу з встановлення відкосів на вікна додатковою. Коштує ця робота недешево і багато власників квартир вибирають самостійне її виконання.

  Види віконних профілів та їх характеристики

  Віконний профіль – це рама, яка утримує склопакет. Різні види віконних профілів відрізняються матеріалом виготовлення і внутрішньою будовою. Розглянемо докладно відмінності і переваги профільних конструкцій, їх якість, вартість і експлуатаційні характеристики.

  Алюмінієві вікна на балкон і лоджію: особливості систем та їх монтаж

  Останнім часом особливої популярності набули металопластикові та дерев’яні вікна зі склопакетами. І вже мало хто пам’ятає про те, як встановлювалися алюмінієві вікна на балкон. Однак вони і сьогодні користуються популярністю у майстрів, яким відомі справжні властивості цих віконних систем.

  Вибираємо віконний профіль

  Оригінальний дизайн та високі показники шумоізоляції – все це характерні ознаки пластикових вікон. Сьогодні дуже багато пропозицій щодо цього виду товару, тому потрібно вміти правильно вибирати хороші та якісні вікна.

  Ставимо двері в оселі

  Вхідні двері – невід’ємний елемент будь-якого будинку. Тому щоб поставити якісні двері, потрібно дещо знати про їхні особливості.

  Ремонт пластикових вікон

  Сучасні віконні профілі, на перший погляд, не мають дефектів та практично не ламаються. Однак у процесі експлуатації і з пластиковими вікнами іноді виникають проблеми.