СТАТТІ

Твердопаливні котли: за чи проти?

Твердопаливні котли створюють досить комфортне опалення там, де немає можливості провести газ і навіть електрику.

Побутова техніка у домі: поради та рекомендації

На сьогодні світ новітніх технологій настільки різноманітний, що ми просто не встигаємо крокувати поряд із новими винаходами. Розробники чудо-техніки намагаються зробити все, щоб спростити життя у веденні домашнього господарства з мінімальними затратами часу, сил, енергії та, що не менш важливо, коштів.

Тепло в квартирі: як вибрати газовий котел

Сьогодні все більше квартир в новобудовах припускають наявність автономного опалення.

Як вибрати опалювальний котел?

Готуєтесь до зими? Тоді не забудьте про опалювальний котел. Про те якими вони бувають та як вибрати опалювальний котел розповість стаття.

Навіщо українці скуповують побутову техніку?

В Україні на 20% зріс продаж побутової техніки та електроніки.

Навіщо потрібна вентиляція?

Низька працездатність, хронічна втома, дратівливість, сонливість, – все це викликано браком кисню, який повинна забезпечувати у квартирі якісна вентиляційна система.

Які обігрівачі швидко ламаються, а які не можна ставити в спальню

Холод і вогкість розгулялися вже не на жарт, а в багатьох будинках все ще не включили опалення. І єдиним порятунком є хороший обігрівач. Як вибрати з усього асортименту те, що підходить саме для вашого будинку, а також в чому особливості різних видів обігрівачів, ми розпитали у наших експертів.

Зволожувачі повітря. Принципи їх роботи та особливості.

Зволожувачі повітря - це побутові прилади, що дозволяють без значних витрач електроенергії підтримувати комфортний рівень вологи повітря в приміщенні.

Як обрати очищувач повітря?

Людям із захворюваннями дихальних шляхів, алергикам та астматикам обов'язково потрібен очищувач повітря

Як правильно обрати розмір телевізора

Коли йдеться про телевізор, важливу роль, безумовно, відіграє його розмір.

Як обрати пральну машину

Ви вирішили придбати собі цей потрібний у господарстві апарат, але абсолютно заплуталися в різноманітті асортименту. Ми допоможемо вам зорієнтуватися і підкажемо, на які моменти варто звертати увагу передусім.

Як вибрати обігрівач для квартир і житлових будинків

Обігрівачі умовно можна розділити на чотири групи: олійні радіатори, конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні випромінювачі. Щоб вибрати «правильний» для конкретних умов обігрівач, необхідно зробити розрахунки.

Чайник: вибираємо вдумливо

З чайниками, як і з будь-якою іншою побутовою технікою, двох однакових думок не буває: у всіх у нас різні запити і різні вимоги. Хтось гріє воду для заварювання чайного пакетика прямо в чашці, хтось використовує чайник не за призначенням. Тож читаємо та обираємо…

Ремонт холодильника для «чайників»: що можна зробити без майстра?

Зламаний холодильник – якщо не катастрофа, то серйозний удар і по нервах, і по бюджету. Цілком природно, що «сталевого друга» хочеться повернути до життя якомога швидше і з найменшими витратами. Можна для цього зробити щось своїми силами і в домашніх умовах?

Сучасні праски полегшують процес прасування

Яку вибрати праску, якщо практично всі моделі мають однакову форму, вагу і навіть функції? Чому зовні однакові праски мають різну вартість, при цьому різниця часто буває суттєвою? Чи можна купити праску «раз і назавжди», так, щоб вона підходила на всі випадки життя?

Порохотяг: чистота в будинку

Сучасні виробники побутової техніки пропонують сьогодні десятки різних видів порохотягів. Загубитися серед такого різноманіття дуже легко, як же вибирати?

Особливості вибору кухонної витяжки

Кухонні витяжки мають й інші назви: кухонні очищувачі повітря, надплитні фільтри. Їх мета полягає у видаленні забрудненого на кухні повітря або його очищення із застосуванням фільтрів.

Обираємо якісний нешкідливий для здоров’ я телевізор

Вибір цих пристроїв дійсно вражає, і називати їх одним словом «телевізор» просто язик не повертається. Адже багато з них працює за зовсім різними принципами. Як-то використання рідких кристалів, лазерів або проекторів.

Як обрати мікрохвильову піч

У цій статті ми розповімо про головні характеристики мікрохвильових печей і допоможемо зупинити свій вибір на дійсно відповідному вам приладі.

Що ви маєте знати про кухонну плиту

Поговоримо про вибір незамінної для кожної родині кухонної плити. Розповімо про електроплити: традиційні, склокерамічні та індукційні, а також газові плити, духові шафи та інші нові технології.

^ Наверх