СТАТТІ

Топ-5 фешенебельних готелів світу

Мешканці міських квартир радикально змінюють умови життя тільки під час відпустки. От тільки жаль, що готелі у різних країнах схожі. Проте існують особливі пансіонати. І переночувати в такому фешенебельному закладі – справжня насолода.

Незвичайні готелі світу

Любите подорожувати, але ненавидите одноманітні та сірі готельні номери? Тоді наступного разу, плануючи мандрівку, оселіться в одному із цих готелів. Ніч у таких закладах стане окремою яскравою пригодою.

Готель з солі «Паласио-де-Саль» у пустелі Салар-де-Уюні

Шукаєте гострих відчуттів? Тоді завітайте у пустелю Салар-де-Уюні, що у південній Болівії. Саме там розташований готель «Паласио-де-Саль», стіни, стеля, підлога та меблі якого зроблені з солі.

Зірки на готелях: що вони означають

Єдиної світової системи зіркової класифікації у готелях немає. У кожній країні існують свої тонкощі у цьому питанні. Щоб розібратися у них, помандруємо готелями різних країн та ознайомимося із універсальним визначенням зірковості.

Де найкращий аll-inclusive

Система «Все включено» притягує українців як магніт. Далеко не усі розуміються у тонкощах цієї системи, яка часом дає збої. І під аll-inclusive туристи отримують не дуже якісну їжу, яка часто буває однією і тією ж, а замість соків – розведені водою порошки на кшталт колишніх «Юпі».

Готель, мотель, пансіонат та інше – у чому різниця

Термінів, які визначають заклади готельного типу, є чимало. З’ясуємо, що означає та чи інша назва.

Шарм-ель-Шейх: кращі готелі

Вибір готелів у Шарм-ель-Шейху вражає різноманіттям і розкішшю. Але, щоб вибрати дійсно хороший готель, варто скористатися перевіреними варіантами.

Як вибрати готель за кордоном

Щоб відпочинок вдався, потрібно подбати про вибір правильного готелю, адже від цього залежить якість і комфорт вашої відпустки.

Готелі з родзинкою

Звичайний відпочинок може стати особливим, якщо додати трохи фантазії, як це зробили турецькі дизайнери готелів.

Вражаючі готелі світу

Неймовірні готелі вразять вас своїм виглядом, габаритами, інтер'єром. Вам точно захочеться побувати у кожному із них.

^ Наверх