СТАТТІ

Як вдало вибрати курси флористики

На курси флористики можна записатися в який-небудь багатопрофільний навчальний центр. Водночас можна здобути знання в майстрів-флористів, які навчають мистецтву в студії або безпосередньо в квітковому магазині.

Найпопулярніші – курси астрологів та ІТ-індустрії

Економічна криза спричинила парадоксальну ситуацію, коли на ринку праці катастрофічно бракує робочих рук. Нині пропозиція вакансій у кілька разів перевищує попит, однак понад третина українців досі сидять без роботи.

Обираємо курси масажу

Із кожним днем масаж стає все більш популярним. Разом з популяризацією самого масажу зростає кількість шкіл і курсів масажу. Попит народжує пропозицію!

Як стати майстром манікюру і педикюру

Доглянуті ручки і ніжки є візитною карткою справжніх леді. А творять цю красу майстри з манікюру і педикюру. Ця професія давно є однією з найпопулярніших і затребуваних.

Які бувають курси професій

На ринку праці все більшим попитом користуються висококваліфіковані фахівці, які мають додаткові сертифікати навчання. Для того, щоб виділитися серед сірої маси, необхідно тримати руку на пульсі та відвідувати всілякі курси, тренінги.

Курси бухгалтерського обліку: критерії вибору

Із першого погляду може видатися, що кількість компаній, які пропонують курси бухгалтера, настільки велика, що знайти серед них відповідні бухгалтерські курси досить просто. Але на практиці виявляється, що у всьому цьому широкому асортименті компаній знайти дійсно варту дуже важко.

Як вибрати комп’ютерні курси

Комп’ютер став невід’ємною частиною в сучасному інформаційному глобалізованому світі. Без комп’ютерних технологій неможливо уявити нашого повсякденного життя. Тому варто йти в ногу з часом і прагнути оволодівати знаннями ПК.

7 міфів про комп’ютерні курси

Дуже поширені міфи, які перешкоджають розпочати свій інтелектуальний розвиток, здобути нові знання, вдосконалити свої вміння та навички. Навчання не займе у вас багато часу, але ви будете почуватися впевненіше, знаючи, як користуватися комп’ютером.

Який фітнес-клуб вибрати

Якими мають бути критерії вибору хорошого спортивного залу? Перед ознайомлювальним походом у фітнес-центр потрібно навчитися відрізняти хороший клуб від посереднього, а зробити це зовсім непросто.

^ Наверх