Як відправити посилку через «Нову пошту»
СТАТТІ

Як відправити посилку через «Нову пошту»

Як відправити посилку через «Нову пошту»

Відділення «Нової пошти» нині можна знайти практично скрізь. Тому відправляти посилку таким методом зручно, практично і швидко.

 

Прийшовши у відділення пошти, вам буде потрібно назвати свої дані: прізвище та ім’я, номер мобільного телефону. Вони вносяться у спеціальну базу даних. Надалі, якщо знову звернетеся у відділок, у вас запитають телефонний номер і відразу знайдуть інформацію про вас. Дані про себе потрібно підтвердити документом – паспортом, або іншим, який засвідчує особу.

Оператор запитає і про вартість посилки, а також про суму, яку, можливо, ви маєте отримати у вигляді оплати після отримання посилки одержувачем.

Далі вашу посилку запакують. Вам вручать товарно-транспортну накладну, номер якої потрібно повідомити одержувачу.

 

Варіанти оплати

Ви можете самі оплатити посилку. Якщо ж посилка передбачає оплату після отримання, ви маєте заплатити за те, що вам привезуть гроші одержувача.

Можна самостійно оплатити вартість посилки, а транспортні послуги сплатить одержувач.

Одержувач може відшкодувати вартість посилки, а ви оплатите післяплату.

Можна усі витрати покласти на одержувача.

Якщо обрали метод оплачування посилки післяплатою, вам через кілька днів надійде інформація у вигляді смс про прибуття посилки. Це гроші, які вам переслав одержувач. Отримати їх потрібно там само, де відбулася відправка посилки.  При собі потрібно мати паспорт. Гроші від одержувача вам видадуть у конверті, як посилку. У ньому будуть саме ті купюри, які переслав одержувач.

Якщо людина, якій ви переслали посилку, не забирає її, вам будуть приходити повідомлення про це на мобільний телефон. У повідомленні йтиметься про те, що лишилося кілька днів безкоштовного зберігання, а далі буде нараховуватися пеня. У такій ситуації нагадайте одержувачу про необхідність отримання посилки.Усі дані на «Новій пошті» вносяться українською мовою. 

В ТЕМУ
^ Наверх