СТАТТІ

Як виховати нового Білла Гейтса: інструкція від психолога

Люди, які зробили себе самі, змогли досягнути в житті більше, аніж їхні батьки. Стів Джобс, Мадонна і Білл Гейтс стали кумирами багатьох. Але виховувати малечу за системою селф-мейд – непросто. Головне не робити за дітей те, що вони можуть зробити самотужки.

Як впливають вікові зміни на розвиток вашої дитини?

Ви не розумієте, що коїться із вашою дитиною з віком? Ознайомтеся із основними змінами, викликаними зростанням дітей.

Про що вам не зазнається підліток

Зазвичай батьки стверджують, що підлітковий вік – це важкий вік. Але при цьому вони мають на увазі, що їм самим важко знайти спільну мову із сином чи дочкою. А насправді цей період нелегкий саме для підлітка. Адже в такому віці він уже не дитина, але ще і не дорослий.

Чому у дитини немає апетиту: 10 причин

Діти можуть відмовлятися від їжі з безлічі причин. Ми підготували 10 найпоширеніших причин.

Всі «за» і «проти» раннього розвитку

Щасливі матусі й татусі переконані, що самі вирішують, як виховувати свого малюка. Однак на процес виховання дедалі частіше впливають суспільні чинники та нав’язані стереотипи.

Ґаджети роблять дітей вередливими, лінивими та понурими

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була здоровою не лише фізично, але й психічно, варто звернути увагу на те, скільки часу вона проводить за комп’ютером чи в телефоні.

Як обирати розвиваючі іграшки для дитини?

Все популярнішими стають дитячі розвивальні іграшки. І це не дивно, адже в такий спосіб можна не лише забавити малюка, а і покращити його тактильну й зорову пам’ять, розвинути моторику, навчити ходити, говорити і читати.

Перший візит до стоматолога. Що варто знати батькам?

А ви знаєте, коли дитину слід вести до стоматолога? Фахівці мають декілька порад для батьків, які планують перший візит свого чада до лікаря.

У дитини погана пам’ять? Час гратися!

У вашого малюка погана пам’ять? Отже, ви мало граєтеся з ним! Адже, окрім здорового образу життя, правильного харчування та навчання, дитина повинна цікавитися інтелектуальними іграми. Якими? Варто приділити увагу вправам на запам’ятовування, асоціації та розвиток мислення.

Як бабусі та дідусі шкодять своїм онукам

Бабусі та дідусі піддають своїх онуків ризику, перегодовуючи їх та оберігаючи від надмірного фізичного навантаження. До таких висновків дійшли фахівці Відділення громадської охорони здоров'я Ради медичних досліджень в Університеті Глазго.

Ознаки того, що ви виховуєте майбутнього генія

Ваш малюк вередує, коли ви заставляєте його дивитися навчальні мультики, частенько відбріхується і проводить весь вільний час перед телевізором? Радійте! Адже саме ці ознаки характерні дітям, з яких виростають генії.

Осінні канікули 2017: топ-15 книг дитині на відпочинку

Ще п'ять днів – і школярі йдуть на осінні канікули.

Логопед - про причини заїкання у дітей і про те, як його лікувати

Якщо вчасно не почати лікування, людина може не впоратися з собою, і з часом створюється порочне коло, так звана логофобия, коли людина через заїкання починає боятися спілкування.

Смачні страви для годуючої мами

Більшість годуючих матусь намагаються дотримуватися дієти і віддають перевагу продуктам з низьким ступенем алергенності.

Подушки для немовлят

Всім мамам відомо – немовлятам подушка не потрібна. Якщо тільки це не подушка, спеціально призначена для немовлят.

Чи варто дитині купувати поні?

Майже у кожного жителя країни в дитячому альбомі знайдеться фотографія, де він в зоопарку сидить на поні та уважно дивиться в об’єктив.

Як навчити дитину користуватися комп’ютером

Навчити дитину користуватися коп’ютером може бути легким процесом, від якого ви отримаєте ще й немало задоволення. Для них, це лише розвага.

Як обрати безпечну іграшку для дитини

Хороша іграшка для однї дитини не обов’язково має бути доброю для іншої. При купівлі іграшки необхідно врахувати особистість дитини, її вподобання.

Чи роблять відеоігри дітей розумнішими?

Коли більшість дорослих думають про відео ігри, вони малюють у своїй уяві бомби, вибухи та кров, проте ...