СТАТТІ

Дівчата детально розповіли, яким був їхній перший секс

Дівчата детально розповіли, яким був їхній перший секс

Декілька читачок нашого сайту розповіли, яким був їхній перший секс.

Аліна, втратила невинність у 22 роки

Від першого інтиму чекала чогось феєричного та надзвичайного. Тоді, в 22 роки, вже різного наслухалася від подруг. Проте партнер трапився недосвідчений. Все, що в ту ніч зрозуміла: «Секс – це туди-назад, туди-назад». Не могла діждатися, коли все це закінчиться.

З тим хлопцем розійшлася через декілька тижнів.

Інна, перший секс у 17 років

Зустрічалася з хлопцем рік. На його день народження вирішила зробити подарунок – зайнятися вперше сексом. Дуже соромилася і роздягалася у сусідній кімнаті. Попросила його заплющити очі і тільки тоді заплигнула до нього під ковдру. Спочатку було боляче, потім стало навіть приємно.

Коли раніше запитувала про його статеве життя, говорив, що в нього було п’ять дівчат. І тільки після незграбного інтиму зізнався, що я також в нього перша.

Ми зустрічалися ще п’ять років. А тоді одружилися.

Анастасія, втратила невинність у 23 роки

Ще з початкових класів мама казала мені, що дівчина повинна зберігати невинність до весілля. Зустрічалася з декількома хлопцями та відмовляла їм в інтимі. В 21 рік по вуха закохалася. Почали зустрічатися. Коханий розумів мої принципи та не наполягав. Через рік зробив пропозицію.

Проте, хай мама вибачить, до весілля не дочекалися. Вперше покохалися після заручин. Зовсім не соромилася. Було дуже добре.

Яна, втратила невинність у 16 років

Була, як тоді здавалося, до безтями закохана у хлопця-футболіста. Довго зустрічалися. Якось після дискотеки проводив мене додому. Вирішили посидіти, подивитися на зірки. Віддалася йому просто на лавочці біля футбольного поля. Було жахливо боляче та соромно. Але зараз згадую про це з усмішкою. Буде що розповісти донечці, яку народила від чоловіка, якого насправді кохаю.

Лариса, 24 роки

В свої 24 досі незаймана. Зустрічалась із декількома хлопцями. З першим не заходили далі від поцілунків. З другим пробувала оральні ласки. Коли зустрічалася з третім, він входив в мене на декілька сантиметрів, пестив головкою члена мій клітор. Проте дівочої пліви не порушив.

Зараз ні з ким не зустрічаюся. Маю намір і далі зберігати невинність. Я, на відміну від інших дівчат, варта білосніжного плаття на весіллі.

Галина, перший секс у 30 років

В молодості сильно кохала одного хлопця. Але нічого не вийшло. Тридцятирічний ювілей зустрічала невинною. День народження випав на новорічний корпоратив, який святкувала з колегами. За столом багато говорили про секс. Товариші по службі, знаючи що я незаймана почали кепкувати. Тоді, випивши для хоробрості шампанського, почала фліртувати з офісним казановою. В ту ж ніч вперше зайнялася сексом у готельному номері. Було досить добре, але як тільки закінчили, мене від страху почало нудити. Я заплакала. Партнер мене заспокоював. Кров виступила за кілька годин після акту.

Вже третій рік у шлюбі з тим самим Дон Жуаном. Виховуємо двійнят.