СТАТТІ

Де познайомитися з чоловіком?

Де познайомитися з чоловіком?

Втомилася бути самотньою? Тоді закохуйся! В кого і де його знайти? Стаття розповість, де ховаються хороші чоловіки.

Ти приваблива, начитана, з гарним почуттям гумору і самотня? Переглядаючи сопливу мелодраму, не зустрінеш прекрасного принца! Вийди з дому – і стань жінкою, про яку захочеться написати книгу.

Куди піти? Обирай сама:

Скоріше у бар

Спеціалісти викинули ресторани та кафе зі списку місць, де можна познайомитися з хорошим чоловіком. А дарма! Уникай дешевих та вульгарних клубів, де подають тепле пиво. Шукай місця, які славляться стилем та статусом. Є бари, куди відвідувачі ходять не за спиртним, а за атмосферою. Багато закладів запрошують талановитих музикантів, новоспечених письменників, пропонують переглянути аматорські фільми та обговорити їх із режисерами. Це осередок культури та смаку. Тут можна зустріти чоловіка, який розуміється на мистецтві.

 

Кіно

Де познайомитися з чоловіком? У кіно! Абсурд? Знайомство передбачає розмову? У будь-якому правилі є лазівка. Не обов’язково приставати з питаннями до сусіда у темному кінозалі.

Прийди раніше. Підійди до симпатичного чоловіка, який чекає на свій сеанс, та попроси порекомендувати картину. Заведи ненав’язливу бесіду і купи квиток. Якщо хлопець зацікавлений у знайомстві, то після перегляду запитає, чи сподобалась тобі стрічка. Обговорити кіно краще за кавою.

 

Тренінги для успішних

У великих містах щодня проводять десятки тренінгів. Запрошення можна дістати через соціальні мережі. Одягни щось красиве та стримане. Обери заходи з бізнесовою, економічною, юридичною темою. Не ходи на зустріч, назви якої не розумієш.

Зазвичай, тренінги розділяють на дві частини. На перерві учасники відпочивають за чаєм. Це відмінна можливість познайомитися з цілеспрямованим чоловіком і поглибити свої знання.

 

В спортзал за коханням

Зал для спорту? Ні! Фітнес-клуби – це місця для відпочинку. Посміхайся симпатичному незнайомцю під час тренування, а потім зачекай, доки він підійде до тебе у барі. Випийте разом коктейль. У вас уже є дещо спільне – любов до спорту.

Не перестарайся! Пам’ятай, ти йдеш в спортзал, аби налагодити особисте життя, а не потіти і худнути.

 

Смачний обід

Помічала привабливого хлопця у кафе? Знайомитись у ресторані з чоловіком посеред дня просто! Відразу видно неодружених. Підсядь до незнайомця. Скажи, що тобі не хочеться обідати на самоті. Джентльмен не відмовиться від компанії леді. А якщо пощастить, то ще й заплатить за тебе.

Але не замовляй мамонта. А ще пам’ятай: чоловіки не люблять дівчат, які обідають трьома листочками салату.

 

Приватна екскурсія

Купи білет на екскурсію та приєднайся до туристичної групи. Стань поближче до симпатичного незнайомця та видай (зарання підготовлений) маловідомий факт. А тоді зізнайся, що ти місцева. Запропонуй приватну екскурсію за чашечкою кави. Є секрети, про які знають лише «корінні». Такий спосіб – відмінна можливість познайомитися з іноземцем.

Зустріти приємного чоловіка просто. Головне – зацікавити та заворожити! Удачі, чарівні жінки!