СТАТТІ

Щоб урятувати племінницю, віддала їй серце новонародженої донечки

Оленка та Андрій – двійнята. Хоч зовні і не дуже схожі, та із самого народження були нерозлийвода. Хлопчик ріс світловолосим та енергійним, а дівчинка – темноволосою і була, здавалося, завжди серйозною.

«Я виносила дитину чужим людям»

Простити не можу собi, що погодилась на такий «заробiток». Тодi вважала, що iншої ради немає – треба було рятувати від важкої недуги чоловіка.

Прийшла до незнайомця колядувати з немовлям

«Проститутка! Невдячна хвойда! – верещала матір і човпла доньку Наталку, по чім бачила. Округлений доччин животик аж ніяк не зупиняв материнської агресії. Навпаки – посилював її. – Йди з хати і не вертайся! Щоб я тебе більше не бачила!»

Вони могли бути разом лише на Різдво...

Зранку сніг сипав із неба так, мов хотів вибачитись за увесь безсніжний період, і сіра земля поступово перетворювалася на білосніжну пухнасту ковдру.

Жонатого коханця проміняла на... рудого клоуна

Від не по-різдвяному сірої мжички настрій став іще похмурішим. Хто б міг подумати, що оця симпатична леді – нещасна одинока душа?..

Одне немовля з пологового будинку зустрічали двома возиками

Деколи життя відмовляє нам в наших менших бажаннях лише для того, щоб пізніше дати більше і краще. Історія, яку розказали випадкові знайомі, тільки підтверджує цю думку.

«Валив би ти під три чорти!»

Соня завжди була скромницею. Акуратно підстрижена чупринка, платтячко рівно до колін – типова сіра мишка. Але саме цю «мишку» вибрав чомусь сусідський парубок Сергій.

У своїх вишивках майстриня «пише» послання до Господа

Мережити хрестиком свою долю розпочала Тамара Козак іще з десяти літ. І так само, як у «Пісні про рушник», викладає на полотно всі свої радощі й смутки. Адже за 70 років було їх ой як багато…

Лист від дружини беріг до останньої миті життя

Лист вдови капітана повернувся додому через три роки. На полі бою знайшли капсулу, в якій боєць АТО зберігав послання від коханої дружини.

Обманювали і чоловік, і рідні батьки, аби не дати розлучитися

?Півтора року Юля і Вадим жили в нещасливому шлюбі, який уклали через ранній Юлин «зальот». Аборт дівчина робити не хотіла, а батьки – прихильники міцного шлюбу – наполягли на одруженні, щоб і дочка була при чоловікові, і щоб тато у малюка був.

Самотня, вагітна і… з двома коханцями

І як могла вона у свої 40 повірити, довіритись, віддатись, щоб потім почути…

Зробили приворот на батька, а постраждала вся родина

Приворот на чоловіка, неважливо вільного чи одруженого, неодмінно закінчується трагедією. У цьому переконалася родина Войчуків.

Сорочка «на смерть» поклала в могилу

Свекруха Ольги була веселою жінкою, завжди із зачіскою та зі смаком одягнена. Звали її Лідія Іванівна.

Вижили, опинившись в епіцентрі вибуху газу

Цю надзвичайну подію досвідчені фахівці називають безпрецедентною: за декілька десятків метрів від автозаправної компресорної станції злетів у повітря легковий «Фольксваген-Пассат», обладнаний газовою установкою.

У дідуся влучила кульова блискавка, а він залишився живий

Неймовірний випадок стався в селі Воля-Свійчівська Володимир-Волинського району Волинської області. У місцевого жителя Леоніда Лещука влучила кульова блискавка, що залетіла в будинок під час грози

Стала мамою для двох сиріток

Життя Уляни було розписане як по нотах. Закінчення школи та атестат з відзнакою, університет з червоним диплом, а згодом посада керівника на юридичній фірмі. Усе, як мріялось ще зі шкільної парти. Батьки не могли натішитись своєю єдиною донькою. Лиш одне хвилювало материнське серце: їхня Уляна ніколи не відчує, що таке бути мамою.

Через прадіда-перелюбника чоловіки йшли на той світ

Багато років тому жахлива автокатастрофа забрала життя подружжя – Олена і Денис загинули на місці аварії, не приходячи до тями. Серед живих залишився тільки їхній син Валентин.

Колишня дружина вирішила помститися розлучниці

Світлані було дуже боляче. Так, що навіть очі розплющила через біль. Біла стеля, білі стіни. Тепер вона знала, що біль білого кольору.

Покинула чоловіка із трьома дітьми

"Мамо, будь ласка, не кидай нас», – ледь стримуючи сльози, усе повторював старший 14-літній син Іван. Середній, десятирічний Сашко, мовчки дивився на матір благальними, повними сліз, очима, а найменша, семирічна Даринка, обхопила її руками і ридала.

Я чекаю, тебе мамо...

Андрійко прокинувся від власного крику. Такі сни він бачив практично щоночі. Хлопчик засунув руку під подушку і дістав звідти фотографію жінки, яку знайшов кілька місяців тому на вулиці під час прогулянки. А тепер завжди зберігав в себе під подушкою і вірив, що це його мама. У темряві Андрійко довго вдивлявся в її гарне обличчя і непомітно для себе заснув....

^ Наверх