СТАТТІ
Характеристика учня шокувала вчительку

Характеристика учня шокувала вчительку

Сутулий хлопчик на останній парті дратував вчительку із першого дня навчання. Млявий, неуважний, розсіяний, постійно замурзаний, він робив багато помилок та іноді їй хотілося просто перекреслити усю його домашню роботу, не читаючи, і вліпити двійку.

Плюшеві ведмедики на згадку про кохання

Плюшеві ведмедики на згадку про кохання

Вероніка дістала із шафи дві величезні коробки. Відкрила їх і почала один за одним діставати плюшевих ведмедиків. Усі вони були різні за кольором і розміром. Вероніка брала кожного до рук, притискала до серця, лагідно погладжувала. Зрідка на ведмежу шерстку падала сльоза. Усіх ведмежат подарував їй коханий у час, коли квітнула їхня любов.

Лікар душі став коханим

Лікар душі став коханим

Марія довго і болісно переживала своє розлучення. Колишній чоловік виявився справжнім мерзотником, зраджував її, пив, гуляв, міг і вдарити, зганяючи злість на дружині.

Покійна дочка врятувала від грабіжників

Покійна дочка врятувала від грабіжників

Випадок, який стався з 37-річною Іванкою п'ять років тому, згадується, ніби вчора.

Пробачити заради сина

Пробачити заради сина

Коли б хто сказав Олені, що найкраща подруга стане її найлютішим ворогом, — не повірила б. Адже із самого дитинства були як нерозлийвода. Усюди разом:у садочку, школі, а згодом й до одного університету вступили. Педагогічного. Тільки Оленка обрала історичний факультет, а Оля — філологічний. Жити вирішили на квартирі. Почалися пошуки. Аж раптом сусідка Надя запропонувала зняти кімнату в її родичів. Літнє подружжя майже весь вільний час проводить на дачі…

Заміж за тирана

Заміж за тирана

Ольга народилася у хорошій родині: мама була вчителем, тато працював на меблевій фабриці. Змалку дівчина хотіла бути схожою на неньку, тому також обрала вчительську стежину. За час навчання встигла вийти заміж, народити сина і... розлучитися.

У містечку почали зникати діти...

У містечку почали зникати діти...

Цю історію про дітей, які таємничим чином зникали, розповів 34-річний Михайло.

Море із запахом кохання

Море із запахом кохання

Життя непередбачуване — ніколи не знаєш, де знайдеш, а де втратиш. Але часто усвідомити цінність того чи іншого дарунка долі можеш лише через багато років. На власному досвіді в цьому переконалася Олена, яка часто дорікала чоловікові за злидність, і лише згодом зрозуміла, що кращого життя, аніж у неї було, не знайти.

Монстр за дверима

Монстр за дверима

Страшні реальні події відбулися з Максимом приблизно в 1998 році. Йому на той час було 15 років, але він до сих пір пам'ятає жах, який тоді пережив.

Тепер вона знала, що ніколи більше не замерзне

Тепер вона знала, що ніколи більше не замерзне

Світлана подивилася на годинник — ще 10 хвилин. Ніколи ще вона не приходила на побачення раніше призначеного часу. Але це побачення — незвичайне, адже перше і останнє. Якщо він не прийде...

Замінила сестрі маму

Замінила сестрі маму

Дванадцятирічна Марія прокинулася серед ночі від плачу своєї маленької сестрички. Вона підійшла до півторарічної Софійки, узяла її на руки, заспокоїла. Потім замінила їй підгузок і нагодувала. Їхні батьки відсипалися після чергової гулянки, тому будити їх не було сенсу, тим більше, що Марійка звикла турбуватися про сестричку із самого її народження.

Встромив ножа, а потім сказав, що сама впала

Встромив ножа, а потім сказав, що сама впала

Лідія та Михайло ніколи не жили душа в душу, проте цього разу це вийшло за всі рамки дозволеного. Догралася Лідка, що Михайло їй встромив ножа у груди. Поранив легені, зачепив серце. Тепер уся родина гроші звозить, щоб Ліда стала на ноги. А той зятьок тільки усміхається і каже, що вона сама упала на ніж...

Ненавидів свою дружину

Ненавидів свою дружину

Цілих 15 років життя, які вони прожили разом, Іван бачив свою дружину Олену щодня вранці, але тільки за останній рік його стали дико дратувати її звички.

З картини посипалося пір'я, кістки дрібних тварин, засушені жаб'ячі лапки

З картини посипалося пір'я, кістки дрібних тварин, засушені жаб'ячі лапки

Приворот на чоловіка, неважливо: вільного чи одруженого, неодмінно закінчується трагедією. У цьому переконалася родина Войчуків.

Його перше та єдине кохання

Його перше та єдине кохання

Добігав кінця останній робочий день тижня. Повільно згасало світло у вікнах багатоповерхівки. Лише у кабінеті Андрія Петровича досі панує робоча атмосфера. Повільно збираючи документи, чоловік вкотре впіймав себе на думці, що не хоче повертатись додому. І, здається, дружина кохає його, а на серці чомусь пусто і холодно. Мабуть, тому, що й ніколи не любив Галину.

Я чекаю тебе, мамо...

Я чекаю тебе, мамо...

Андрійко прокинувся від свого власного крику. Такі сни він бачив практично щоночі. Хлопчик засунув руку під подушку і дістав звідти фотографію жінки. Цю фотографію він знайшов кілька місяців тому на вулиці під час прогулянки. Тепер він завжди зберігав її у себе під подушкою і вірив, що це його мама. У темряві Андрійко довго вдивлявся в її гарне обличчя і непомітно для себе заснув...

Любов за гроші

Любов за гроші

Олександра жила в спальному районі на околиці міста. Якось холодним вечором дівчина закуталася у ковдру, вмостилася із чашкою чаю біля вікна і задумалася. Вчора їй запропонували стати утриманкою...

Коханого вибрала кицька

Коханого вибрала кицька

Вікторія жила самостійним життям. Тільки-но здобула освіту економіста, закінчивши навчання із червоним дипломом, відразу ж пішла працювати на престижне підприємство, де раніше стажувалася і зарекомендувала себе відповідальним працівником.

Душа попросила її пом'янути

Душа попросила її пом'янути

Цю історію почула від подруги Оксани, яка і досі не може опам’ятатися від того жаху, що довелося пережити зовсім нещодавно.

"Готуєш вечерю моєму чоловікові?"

Ніколи не зможе забути Наталка свого коханого і… ненависного Олексія. Не могла вона уявити, що той, кого вона так сильно любила, так жорстоко із нею вчинить.

^ Наверх