СТАТТІ
По той бік дверей

По той бік дверей

Історія, яку розказав мені один із її учасників, Дмитро, жахає. А починалося усе із подорожі чотирьох друзів — Андрія, Олександра, Сергія і Дмитра — за місто, аби покататися на лижах.

"Дівчино,не соромтесь мені приємно"

Поліна традиційно спізнювалася на роботу. Вона була звичайним офісним працівником у невеличкій поліграфічній конторі міста, а тому їздила на роботу звичайним транспортом, у звичайних маршрутках, завжди спішила і завжди не встигала. І цього разу ледь встрибнула у маршрутку, яка вже майже від’їжджала.

Містичний подарунок від бабусі

Містичний подарунок від бабусі

Двадцятитрьорічна Ганна навіть не підозрювала, чим обернеться чергова поїздка до тітки у село.

Сумна зустріч через двадцять п'ять років

Сумна зустріч через двадцять п'ять років

Вона сиділа переді мною на стільці, тремтячими руками тримала філіжанку з кавою, і все розповідала, розповідала… Вероніка, моя співрозмовниця, — напрочуд гарна, розумна 25-річна дівчина, ніяк не могла заспокоїтись, їй потрібно було виговоритись за всі ці роки, і я надала їй таку можливість. А згодом виконала її прохання і написала сумну, в чомусь типову, в чомусь несхожу на інші, життєву історію.

Кава з помідорами, або як із себе знущається Оксана

Кава з помідорами, або як із себе знущається Оксана

Оксана сиділа в кафе і роздратовано пила несмачну гірку каву. Поруч на столику стояла пузата склянка з томатним соком.

Сумую за тобою, мій коханий нездара…

Сумую за тобою, мій коханий нездара…

Я тебе ненавиджу! Йди і більше ніколи не повертайся!» — кричала Ліза своєму благовірному. А він, розгублений і зіщулений, швиденько збирав свої речі у стареньку валізку. Будь-як запхавши одяг, попрямував до виходу. А коли за ним зачинилися двері, Ліза жбурнула навздогін порцелянову вазу, його подарунок, котра розбилася на дрібні скалки, як і їхнє сумісне життя.

Колишня дружина із потойбіччя

Колишня дружина із потойбіччя

Термін відрядження Олександра підходив до кінця, і він повинен був повернутися додому. Купивши квиток на автобус, вирішив погуляти містом, адже в запасі було ще три години часу.

Кохаю так, як ти мене навчила

Кохаю так, як ти мене навчила

Ранок Влада нічим не відрізнявся від інших самотніх ранків. Гарячий душ, убогий сніданок холостяка — кава або чай, а іноді ще й бутерброд з того, що випадково опинилося в холодильнику, кілька хвилин біля прасувальної дошки, і ось він уже стоїть перед дзеркалом і зав'язує свою улюблену краватку.

Вибрав своєю мамою сусідку

Вибрав своєю мамою сусідку

Ганна вкотре пробудилася від відчайдушних сусідських криків. Ледь розплющила втомлені очі — знову та безсовісна Катька верещить на свого малого, певно, ще не відійшла від чергового запою, от і тероризує своє нещасне дитя. А це означає, що скоро Катьчин Дениско прийде, заплаканий, під ворота і чекатиме, поки тьотя Ганя дасть йому поїсти.

Силует у віддаленому кутку

Силует у віддаленому кутку

Навпроти сидів молодий успішний чоловік, який нервово курив цигарки одна за одною. Історія з його дитинства, якою він погодився поділитися, вражає та заворожує.

Вона ридала, а він тримав її руку і  не міг стримати посмішки

Вона ридала, а він тримав її руку і не міг стримати посмішки

Уляну чекав незабутній вечір. Великою компанією молоді люди збиралися на славу погуляти у кращому нічному клубі міста. Уля готувалася, як ніколи, придбала найкращу сукню, яка ідеально обтягувала її стан, нові туфлі на високих підборах. Макіяж від найкращого візажиста, улюблені прикраси — вона не могла відійти від дзеркала.

Не варто спілкуватись з духами - вони можуть відповісти

Не варто спілкуватись з духами - вони можуть відповісти

У кожної людини є період у житті, коли непереборно тягне до всілякої нечисті. Найчастіше це відбувається у дитинстві або юності — бавляться простенькими ворожіннями. Не оминуло це захоплення і Людмилу, тоді ще незаміжню дівчину. А разом з нею іще парочку подружок, таких же охочих дізнатися про судженого-рядженого.

Проміняла чоловіка на свекра

Проміняла чоловіка на свекра

Наталці з чоловіком не пощастило. Правда, зрозуміла вона це лише після кількох років сімейного життя. А спочатку самовпевнений, амбіційний красень Максим на власному авто не міг не справити враження. Вже потім вона зрозуміла, що амбіції, гарні слова, розкидання грошима — це лише зовнішній лоск, забезпечений його батьком, котрий балував сина, як міг.

Зламав італійцю ребра, аби відчепився від мами

Зламав італійцю ребра, аби відчепився від мами

Стас із перших хвилин знайомства зненавидів цього пихатого, відгодованого на заморських делікатесах, італійця, якому так сподобалась його мама. Хоча по-чоловічому він розумів «макаронника», адже, незважаючи на свої сорок років, Олена була справді гарною та привабливою.

Навіщо мені твоя

Навіщо мені твоя "собача" любов?

Оксана любила свого Дениска палкою і невзаємною любов’ю. Уже два роки її почуття не згасали, хоча рідні осуджували і співчували їй, а подруги уже відверто насміхалися, бо, як казали: «Себе не цінує, якщо такому невдячному віддає своє серце». Оксана на усе те не зважала, бо була щаслива у своїй, хоча і невзаємній, але ж любові.

Зводила в могилу бабцю, а померла сама

Зводила в могилу бабцю, а померла сама

Бажання смерті іншій людині до добра не доводить. В цьому на власному досвіді переконалася Надія, коли захотіла стареньку бабцю Наталю заморити задля квартири.

Жебрачка

Жебрачка

Перехожі здивовано на неї озиралися: стара, зовсім не схожа на жебрачку жінка порпалася в смітті. Ірина зупинилася навпроти неї. Спохопилася: жінку цю вона добре знає Це мачуха її давньої подруги. Втім, чи можна було називати Настю мачухою?

Мій маленький ангел

Мій маленький ангел

Коли Анастасія дізналася про те, що дитина її чоловіка від першого шлюбу знаходиться у притулку, довго не роздумуючи, вирішила забрати малюка додому. Боляче було з’ясовувати стосунки з чоловіком, якому довіряла, кохала понад усе на світі. А він довгий час приховував усе від неї, бо думав, що дитина зруйнує їхню сім’ю.

Віддавши дітям усе, залишилася на вулиці

Віддавши дітям усе, залишилася на вулиці

Інколи дивуєшся, які є різні люди, а в них свої життєві проблеми, труднощі та складні долі.

Авантюрна пропозиція подарувала надію

Авантюрна пропозиція подарувала надію

Ще з дитинства так склалося, що Ваня і Катруся були нерозлучні. Їхні мами вже в пологовому будинку потоваришували, спільне очікування на первістків зблизило їх. Тож із пелюшок діти були разом.

^ Наверх