СТАТТІ
Біда забрала найдорожчих людей

Біда забрала найдорожчих людей

Коли від важкої хвороби загинув батько, згорьована мама сказала їй: «Коли Бог дає, то не міряє, а як бере, то не жаліє». Тоді Оксана не зрозуміла, що мама мала на увазі. Коли ж біда прийшла на її поріг, жінка ще не раз згадувала мамині слова.

Ворожіння може призвести до жахливих наслідків

Ворожіння може призвести до жахливих наслідків

«Ворожіння – досить страшна річ. Тільки ми цього не розуміємо, поки дійсно не зіштовхнемося з реальними наслідками. У мене була така історія, що згадуючи її, сама собі не вірю. Але це було!» – розповіла мені якось за чашкою кави знайома на ім’я Марина.

Як живеш, бабусю?

Як живеш, бабусю?

Цю історію розповіла мені моя подруга, і я вкотре дивуюсь, якими непередбачуваними можуть бути людські долі.

Почала спілкуватись із небіжчиками після смерті матері

Почала спілкуватись із небіжчиками після смерті матері

Олена в своєму невеликому містечку була відомою відьмою. До неї приходили, хоча й боялися, проте добре знали практично всі жителі.

Чи варто змінювати долю?

Чи варто змінювати долю?

– Долю змінити можна, а чи потрібно втручатися в те, що заплановано на небесах? – так розпочала свою розповідь сива літня жінка, яка виявилася випадковою попутницею в міжміському автобусі. – Я розповім вам випадок, який трапився із моєю знайомою і повністю змінив мій погляд на життя.

Заміж за першого-ліпшого

Заміж за першого-ліпшого

Ридала Марина гіркими сльозами: чоловік, якого покохала, заявив, що дівчина йому подобається, але він її не любить настільки, щоб зробити своєю дружиною.

У пошуках матері

У пошуках матері

Оксана любила з головою закутатися в ковдру і мріяти про те, що вона зробить, коли виросте. Купить собі цукерків і різних смаколиків, які в дитбудинку дають лише по святах. Заробить багато грошей, і тоді їй стане доступним красиве вбрання. Але найчастіше дівчині уявлялося те, як відшукає свою матір.

Прокляття відьми

Прокляття відьми

Пізно вночі у вікно хати, де живе лікар Василь Миколайович, голосно постукали. Для чоловіка такі нічні оказії стали звичними. Тож швидко одягнувся і вийшов до прохача.

Ворожіння привідкрило завісу майбутнього

Ворожіння привідкрило завісу майбутнього

Розповіді від бабусі про Андріївські ворожіння, котрі були овіяні містикою і загадковістю, не давали Аліні спокою. А їй так хотілося заглянути в майбутнє, дізнатися, коли ж вона зустріне судженого, коли вийде заміж.

Сусідка перевтілювалася у жабу

Сусідка перевтілювалася у жабу

Давненько це було. Проте Феодосія Бондарук (ім’я та прізвище змінено) й досі при згадці про містичні події відчуває себе ніяково. Повернувшись увечері з роботи до оселі, вона побачила у своїй хаті величезну чорну жабу із жовто-зеленими плямами, волохату, до того ж.

Вагітна? Тільки не це!

Вагітна? Тільки не це!

Тетяна була дівчиною, яка гралася чоловіками, розбивала їм серця, використовувала, а потім кидала їх. Вона вміла звабити і розкрутити на гроші будь-якого чоловіка. Завжди була дуже обережною, уникаючи бодай найменшої можливості завагітніти. Яким же був її шок, коли, виявивши затримку, зробила тест і побачила… дві смужки!

На межі

На межі

За вікном тарабанив дощ по шибках. На вулиці осінь розгулялася не на жарт, кружляла, махала жовтогарячими рукавами, виконуючи ритуальний танець. Телефон невпинно дзеленчав то від дзвінків, то від смс.

Повернення з потойбіччя

Повернення з потойбіччя

Сергій відчував себе нібито на великій каруселі, що кружляла в шаленому вихорі. Він нічого не бачив – різнокольорові плями розходилися по колу. Таємний гул пронизував вуха, скроні, нестерпно нудило…

Серце вказало на любов

Серце вказало на любов

Весілля було в самому розпалі. Звідусіль лунала «Горіла, сосна, палала…», які веселі гості, сп’янілі від горілки, горланили на повну. А за столом сиділа щаслива молода подружня пара. Молодята просто сяяли від щастя, що назавжди з’єднали свої долі. З невимовною любов’ю і ласкою дивилися один на одного.

Ревнивець підпалив будинок

Ревнивець підпалив будинок

Олеся давно зрозуміла, що життя з Василем їй не буде. Постійні пиятики, ревнощі, безпідставні погрози з боку співмешканця змусили її вигнати чоловіка з дому. Це дуже розлютило місцевого Отелло. Він то собачу буду підпалив, то дерев'яний туалет на вулиці. Погрожував навіть хату спалити.

Прокляття матері відгукнулося для доньки страшними трагедіями

Прокляття матері відгукнулося для доньки страшними трагедіями

Світлана помітно виділялася серед своїх ровесниць. Більшість однокласниць одягалося просто та скромно, лише в неї були наймодніші та найкрасивіші речі. Мати, працюючи директором універмагу, одна виховувала доньку, отож, пестила її, як могла. Втім, як кажуть, від суми та тюрми не зарікайся, біда зненацька завітала й до їхньої родини.

Паралельні життя перетнулися

Паралельні життя перетнулися

Усе, про що мріяла Уляна, збувалося, чи то вже такі прагнення були великими і віра в себе, чи під щасливою зіркою народилася, як кажуть люди. Вчилася на відмінно, закінчила школу з золотою медаллю, а потім – університет з червоним дипломом. Хотіла присвятити себе науковій діяльності, тому пішла в аспірантуру і стала викладачем.

Кохав одразу двох

Кохав одразу двох

Кілька років Ярослав жив одночасно із двома жінками. Одна – законна, інша – коханка. Проте час розплати настав. Дружина таки дізналася про чоловікову любов на стороні.

Лялька для померлої дівчинки

Лялька для померлої дівчинки

Молоде подружжя нарешті придбало нову квартиру в обласному центрі. Сім років Олег і Наталя поневірялися по гуртожитках, найманих квартирах, а тепер вже отримали власну простору трикімнатну оселю.

Весілля із фіктивним  нареченим

Весілля із фіктивним нареченим

Весілля Оксани зібрало рідню із різних куточків країни. Довгоочікуване весілля обіцяло стати грандіозною подією. Усі з нетерпінням чекали на свято. А коли побачили молоду пару, гості відчули збентеження і не розуміли, чому наречений не усміхається, увесь напружений, а наречена ледь стримує сльози.

^ Наверх