СТАТТІ
А сон був віщим

А сон був віщим

Світлана, прийшовши з роботи, готувала вечерю, а перед очима стояли сюжети з власного сну, які непокоїли її.

Любов розбила аварія

Любов розбила аварія

Аліна була щаслива. Вона нарешті закохалася, і коханий відповів взаємністю. А що може бути кращим для молодої 18-літньої дівчини? Стосунки в пари розвивалися дуже інтенсивно. Односельці навіть почали поговорювати, що в голубків справа йде до весілля. Але громом із ясного неба вторгнулося в життя пари нещастя.

Все б могло бути інакше...

Все б могло бути інакше...

Минуло вже два роки з тих пір, як їх розлучили небеса, а вона так і не зуміла забути його, того першого, єдиного і неповторного, якого подарувала їй доля.

Мертвий будинок

Мертвий будинок

Риболовля вдалася. Рюкзак, повний окунців і щук, приємно тиснув на плечі. За порадою місцевих, Павло вирішив прогулятися до електрички, пройшовши через вулицю досить великого села.

Долю і конем не об'їдеш...

Долю і конем не об'їдеш...

Ярослава метушилася в гуртожитській кімнатці, не могла вгамуватися від переповнених почуттів радості і безмежного щастя.

Дзеркало чаклунки

Дзеркало чаклунки

Тамара жила на краю села, майже біля лісу, в старій похилій хатинці. Її поважали і боялися водночас.

Врятую тебе від зла

Врятую тебе від зла

Лізу шкодували усі односельці, правда, тільки на словах. 15-літня дівчина була просто таки заручницею у своїх батьків-п’яничок. Тиха і залякана, постійно страждала від їхніх нападів агресії, переносила незаслужені знущання, терпіла постійну пиятику, зачинившись у кімнаті і тремтячи від страху, боячись, аби хтось із знахабнілих гостей не чіплявся до неї, як це траплялося уже неодноразово.

Квартира плавала в окропі через потопельника

Квартира плавала в окропі через потопельника

Все почалося після того, як, пішовши з друзями на відпочинок, втопився Оленин чоловік.

Ідеальна мати та дружина. А сенс?

Ідеальна мати та дружина. А сенс?

З Оксаною ми вчилися разом в університеті. Особливо близько не товаришували, бо на першому ж курсі вона вискочила заміж за підприємливого хлопця. . Ромка закінчив профтехучилище і переганяв з-за кордону машини. Мав непогані заробітки, до Оксани залицявся, як у кіно: купував оберемки троянд серед зими, водив у ресторани. Вона і не встояла: у травні відсвяткували пишне весілля.

Відьма ледь не забрала дитину

Відьма ледь не забрала дитину

Ця страшна історія сталася з Тетяною, коли їй було 13 років

Зреклася батьків заради коханого

Зреклася батьків заради коханого

У Наталчиній сім’ї завжди була тиша. Із самого народження тут було чути тільки її голос. Спочатку дитячий плач, а згодом вона вимовила перше слово – «мама». Але почути його батькам не судилося. Вони обоє були глухонімими.

Стосунки з зеком

Стосунки з зеком

Світлана була сірою і непримітною жіночкою. Працювала сільською вчителькою. Усе життя одинока і нікому не потрібна. Чоловіки її чомусь сторонилися. Коли перевалило за сорок, зрозуміла, що нормальних стосунків, як і родини, їй не бачити. Самотність дуже дошкуляла, тож зважилася на авантюрний крок: почала вести переписку із засудженим.

Страшний подарунок маминої подруги

Страшний подарунок маминої подруги

Ольга з Дариною дружили ще зі школи і були дуже близькі. У дівчат було багато спільних інтересів, від хобі до хлопчиків. Якщо закохувалася одна, то інша автоматично починала обожнювати цього хлопця.

Ассоль з «причепом» дочекалася принца

Ассоль з «причепом» дочекалася принца

Дмитро гуляв рідним містом. Він дуже любив мандрувати, крім того, постійно їздив у відрядження, та щоразу повертаючись із екзотичних подорожей, Діма захоплювався непомітною красою тих місць, де народився і виріс.

Кохання з колишнього життя

Кохання з колишнього життя

Цю історію Оксана почула від гарної маминої подруги. Анастасія Олександрівна – дуже приємна жінка, яка частенько розповідала що-небудь захоплююче. Оксана знала, що в неї загинув коханий чоловік, який був надзвичайно розумним і веселим. І він був старший за дружину майже на 17 років. Якось Анастасія Олександрівна розповіла Оксані те, що сталося з нею багато років тому…

Погана мати

Погана мати

Маля плакало, а Віра не могла змусити себе підійти до нього. Вона тільки хотіла вставити у вуха затички, щоб не чути цього крику, який дратував її більше за все на світі.

Померла донька

Померла донька "зварила" свою матір

Ірина Никифорівна, стара сварлива жінка, в кінці свого життя залишилася одна. Її син був наркоманом і сидів у в'язниці, а дочку вже багато років ніхто не бачив. Сумна доля, але, на жаль, типова в нашому суспільстві.

Заміж за іноземця

Заміж за іноземця

Зустрічатися з красенем-іноземцем... А потім стати його дружиною і виїхати за кордон. Купатися в басейні, ходити по дорогих бутиках, а вечорами розкошувати в ресторанах. Про таке життя Марина мріяла щодня. Адже була впевнена, що в Україні не знайде ні перспективного кавалера, ні добре оплачуваної роботи. І хоча ще зі шкільної парти дівчина зустрічалася з Андрієм, своїм ровесником, вона твердо знала, що шукати щастя буде за кордоном.

Вибрала найстрашнішого

Вибрала найстрашнішого

Надія тихо плакала, втираючи сльози. Дуже важко дався їй розрив із коханим. Однокурсниця Наталія гладила її по плечу, втішала: «Заспокойся, подруго, усі вони гади. Знайдеш іншого, кращого». Перспектива знайти кращого «гада» Надю тільки ще більше засмутила. В якусь мить вона перестала ридати і видала здивованій подрузі: «Знаєш, знайду не кращого, а гіршого, якогось страшненького та миршавого, щоб ніхто не повівся на нього. Такий хоч не зрадить».

"Не дай їм мене забрати"

Батьки Олени кожного року їздили на літо в заміський будинок. Дівчині ніколи не доводилося бути там одній, а особливо вночі. Але її мама залишатися та ночувати в цьому домі не боялася.

^ Наверх