СТАТТІ
Увійшли двічі в одну річку

Увійшли двічі в одну річку

Я не вірила, що можна повернути старі стосунки. Думала, це щось з галузі фантастики. Однак життя принесло сюрприз, змусивши увійти в одну річку двічі…

Вилікувала любов'ю

Вилікувала любов'ю

Із війни він повернувся без фізичних поранень, але із вщент порваною душею. Безсонні ночі зводили з розуму, у голову лізли жахливі картини із воєнних побоїщ. А коли почав засинати, щоночі зривався із панічними криками, весь укритий холодним потом.

Добрий домовик переміг злого

Добрий домовик переміг злого

Аби маленька донечка Наталочка росла в місцевості, де було б більше свіжого повітря, Олена вирішила переїхати на дачу в новий 2-х поверховий будинок, з просторими кімнатами.

Познайомилася з коханим на його весіллі

Познайомилася з коханим на його весіллі

Ліза займалася організацією весіль. Її професія із кожним роком ставала усе популярнішою, особливо серед багатіїв, які не хотіли витрачати свій час на весільні клопоти. Лізі подобалася її робота, хоча вона навіть уві сні не могла уявити, до чого призведе одна із весільних пригод.

"Вогняна квартира"палія з потойбіччя

Ірина з Олександром та їхня трирічна донечка Ганнуська жили у звичайній квартирі на четвертому поверсі.

Невиконана обіцянка для покійної бабусі

Невиконана обіцянка для покійної бабусі

Ця історія трапилася із 28-річною жінкою на ім’я Віра. Вона жила в однокімнатній квартирі, а поруч на сходовому майданчику проживала самотня бабуся. Служила старенька в церкві. Стосунки із сусідами у бабці були хороші, тож Віра часто приходила до неї

Море із запахом кохання

Море із запахом кохання

Життя непередбачуване — ніколи не знаєш, де знайдеш, а де втратиш. Але часто усвідомити цінність того чи іншого дарунка долі можеш лише через багато років. На власному досвіді в цьому переконалася Олена, яка часто дорікала чоловікові за злидність, і лише згодом зрозуміла, що кращого життя, аніж у неї було, не знайти.

"Мамо, а чому в мене такий старий тато?"

Наприкінці навчального року однокласницею сина стала дівчинка Інга. Владик з нею швидко потоваришував, Інга майже щодня приходила до нас у гості. Часто — відразу після школи. Коли я питала дівчинку, чи не хвилюються її батьки, вона опускала голову і мовчала.

Украдене щастя

Украдене щастя

Надія сиділа на канапі, загорнувшись у м’яке покривало. Природа наче зумисне не хотіла впускати літо на поріг затишної оселі. Краплини дощу одна за одною розбивалися об шибку... Жінка тремтячою рукою дістала із шухляди кілька листів. Стримуючи сльози, почала читати... У тіні вечірнього світла миготіли рядки, написані колись таким рідним почерком… Спогади, наче віск, обпікали душу

Заблудлі душі благали про допомогу

Заблудлі душі благали про допомогу

Олена так раділа, що переселилась у новий дім. Та радість затьмарила розповідь одного із сусідів, що за їхнім будинком раніше було кладовище, яке згодом знесли

Потойбічний гість із телевізора

Потойбічний гість із телевізора

Про один дивний літній вечір, який ніколи не забудеться, розповіла мені сусідка Ярослава.

"Давай будемо разом, але без обов'язків"

«Мені з тобою дуже добре, кицюню, але давай будемо зустрічатися вільно, без обов’язків, — Стас походжав по кімнаті і пояснював Дані, яким бачить їхнє майбутнє. — Зрозумій, я нещодавно розлучився, і мені не хочеться знову вертатися в ту набридлу буденність. Гарантувати, що буду з тобою надовго, я не можу».

Серце матері не витримало

Серце матері не витримало

Інколи дивуєшся, які є різні люди, а в них свої життєві проблеми, труднощі та складні долі. Одну з таких історій пропоную Вашій увазі.

Потойбічне створіння шкрябало кігтями у двері

Потойбічне створіння шкрябало кігтями у двері

Інна зі своєю мамою жили у Богом забутому селі.Дівчина працювала на пошті, а її мама була вже давно на пенсії. І все б нічого, але у їхньому будинку почав протікати дах...

Кохання з присмаком лимона

Кохання з присмаком лимона

«Пробачте, ви не могли б притримати двері?» – Оксана почула за спиною приємний чоловічий голос. Молодий чоловік кивнув головою на пакет, який обхопив двома руками. Дівчина не знала, чим він був наповнений, але зверху виднілися упаковки з різними ліками.

Остання надія

Остання надія

Оксана дивилась, як її чоловік поспішно збирає речі, душа розривалася від образи, а в горлі стояв клубок, який не давав вимовити й слова. Жінка з усіх сил трималася і намагалася стримати сльози, та коли її коханий поклав у сумку подарований ним золотий ланцюжок і підвіску у вигляді серця, сльози покотилися з очей.

Покійник пестив волосся і промовляв:

Покійник пестив волосся і промовляв: "Красива..."

Дев'ятнадцятирічна Олена користувалася шаленою популярністю серед чоловіків. Ще б пак: невисока, з довгим, майже до середини стегна волоссям ніжно-каштанового відтінку. А її очі пронизливо-зеленого кольору, що завжди викликали дивні розмови в родині…

"Мамо, пробач..."

Ніна Олексіївна виховувала сина одна. Так сталося, що через кілька місяців після народження Андрійка овдовіла. Тож син став єдиною втіхою та відрадою, а коли виріс — опорою і підтримкою.

Від болю лікувалась морем

Від болю лікувалась морем

Софія вже не могла плакати, а просто сиділа в кутку своєї кімнати і дивилася на стіну порожнім поглядом. Її любов виявилася невзаємною, а той, кого вона так любила, спустошив її морально і емоційно. Довго і відчайдушно боролася вона за його прихильність, а він грався її серцем, як дешевою іграшкою, – ніби й не потрібна, але можна трохи побавитися.

Русалчина ніч

Русалчина ніч

Сталася ця історія з Олесею в 1994 році. Ось вже стільки років минуло, але дівчина все пам'ятає.

^ Наверх