СТАТТІ

Ікона Луки Кримського мироточить і позбавляє від смертельних недуг

Десять років живучи у шлюбі, Микола Савчук не мав із дружиною Ларисою діток. Але через рік після прийняття Миколою священницького сану Господь віддячив парі: подарував сина Сергійка, а ще через рік – Іллю.

Дивовижний порятунок тяжко хворого немовляти

Із Божою допомогою людина здатна пережити найтяжче. Потрібні лише міцна віра і надія. У цьому переконані ті іванофранківці, які змогли знайти порятунок у молитві.

Кошмарні сновидіння - що це насправді означає?

Вам сняться кошмари, і ви переживаєте, що вони віщують біду? Так, експерт розповість всю правду про популярні забобони, пов'язані зі снами!

Чи можна вінчатися з атеїстом?

Два роки тому я закохалась, як кажуть, по вуха. Мiй Орест – чудова людина. Йому 27 рокiв, вiн працьовитий, дбайливий, добрий i дуже чуйний. Але... не вiрить у Бога.

При незрозумілій ситуації у храмі поставте три свічки

В давнину таких людей, як Олена Красцова, називали віщунками, відьмами, прозорливими. Нині ж є сучасніша назва – екстрасенс.

Що пророкує нам Біблія

Сьогоднішні події, які відбуваються на Сході України, хвилюють кожного з нас. Чи Росія розширить свої кордони за рахунок війни? Чи не створить нової імперії? Коли врешті постане мир? Давайте відповіді пошукаємо в історії.

65 років провела в монастирі, присвятивши життя Богу

Настоятельниця Богоявленського жіночого монастиря, що в Кременці Тернопільської області, ігуменя Маріонілла 65 років присвятила Богу.

На вікні квартири, де жив загиблий боєць АТО, проявився образ Богородиці

Коли рік тому 70-річна Світлана Куценко з села Мартинівка Вознесенського району Миколаївської області помітила зображення на вікні своєї квартири, нікому про це не розповіла. Образ нагадав їй лик Богородиці.

Чи може порча спровокувати погане самопочуття

Часто буває, що людина відчуває розлади фізичного та психічного здоров’я без видимих на те причин: слабкість, схуднення, знервованість. Обстеження в лікаря теж не дають пояснення.

Кішки захистять від негативної енергії й духів

Ці милі, переважно пухнасті і ласкаві тварини давно і по праву заслужили у людей повагу й любов. Кішка супроводжує людину на землі, напевно, від самого початку історії людської цивілізації.

Хто ходить до церкви - довше живе!

16-річні дослідження Гарвардського університету показали, що відвідування храму та присутність під час Служби Божої продовжує життя аж на 33%.

86-річна монахиня відкрила секрет молодості і здоров’я

У свої 86 років ця жінка може плисти, їхати на велосипеді і бігти (іноді переходячи на крок) понад 16 годин, без перерви. Як? – запитаєте ви. «З Божою допомогою», – відповідає монахиня Мадонна Бадер.

Чи існує чудодійна молитва, текст якої дарував нам Господь?

Майже всі молитви, відомі християнському світу, були складені святими. І тільки одна-єдина подарована нам Господом. Яка саме?

Натруджені руки цілительки та щира молитва зцілили тисячі людей

Навчити лікувати можна тільки добрих, із чистою душею та помислами людей, які хочуть творити добро, запевняє народна цілителька Катерина Загура. Її натруджені, з вузлуватими пальцями руки та щира молитва зцілили від багатьох болячок тисячі людей, які йдуть і їдуть до неї з усієї країни.

Неймовірно: мощі святого – тіло живої людини!

Тіло святого Спиридона має постійну температуру: 36,6 градуса. У нього росте волосся і нігті. А одяг, який одягнений на святому, міняють раз на півроку, тому що він зношується, ніби св. Спиридон не лежить у раку

Чи є татуювання гріхом

Серед християн досі немає однозначної думки щодо татуювання свого тіла. Дехто доволі терпимо ставиться до наколювання на шкірі. Інші навпаки – вважають тату проявом демонізму, яке відкриває двері ледь не для сатанізму.

Молитва допомогла сестрам знайти добрих чоловіків із Америки та Італії

«Мої путі – не ваші путі», – говорить Господь. Людина планує своє життя по-своєму, а в Бога є свій план для кожної людини, і він обов’язково виповниться.

Про феномен хрещенської води та різницю між освяченням житла й окропленням дому на Водохреще

19 січня, на свято Богоявлення, вода набуває цілющих властивостей. Як можемо скористатися цим даром Господнім?

Вчені дослідили, що відчувають померлі

Страх неминучої смерті для багатьох людей – одне з найбільш неприємних відчуттів, особливо це стосується тих, хто боїться померти на самоті. І, як з’ясували вчені, для таких побоювань і навіть виникнення панічного страху в людей є всі підстави.

Благословенний шлюб: 10 щоденних молитв для підтримки сімейних стосунків

Дві людини щасливі у шлюбі тоді, коли кожен віддає один одному часточку себе.