СТАТТІ

20 років допомагає людям повертати здоров’я цілющими травами

Анатолій Стецюк із Луцька понад 20 років присвятив вивченню, збиранню й лікуванню цілющими травами. А нині все більше і більше людей, відмовляючись від аптечних таблеток із купою побічних дій, обирають для лікування корисні рослини, за якими йдуть до Анатолія Андрійовича.

Віра Брежнєва: «Потрібно жити, як велить серце»

Одна з найкрасивіших українських артисток Віра Брежнєва вдало поєднує ролі співачки, актриси, посла доброї волі ООН, мами та дружини.

Батько закопав її у сніг, водій ледь не зґвалтував, а грабіжник хотів пристрелити

Усе це на своєму віку пережила поет, композитор, співачка Любов Мілевич, якій у травні виповнюється 65.

Джулія Робертс: «Мені неважливо, що сторонні люди думають про мою зовнішність»

Жінка, візитною карткою якої стала усмішка, – Джулія Робертс – нещодавно перегорнула 50-у сторінку свого життя. Які секрети ховаються за її привабливістю?

Олександр Шевченко: «Що робиш для себе - не забереш з собою, а що для людей - те для Бога і залишиться з тобою...»

Олександр Шевченко. Політик, народний депутат України, засновник карпатського курорту Буковель. І відомий меценат та благодійник.

«Лікую не я, а Божа енергія, що йде через мене»

59-річного Миколу Калінчука із села Вітковичі Березнівського району Рівненщини односельчани називають цілителем від Бога.

Є хвороби, наслані людською порчею та вроками, а є недуги від Бога

Ошатну хатину при в’їзді в село Братковичі, що на Галичині, знають усі довкруги. Уже багато років щодня сюди за допомогою приходить-приїжджає чимало людей.

Розбиті сім’ї, покалічене здоров’я і панічна думка: «Як утекти від Чорнобиля?!»

Ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС – про трагедію тисяч українських родин і правду, які навіть розголошувати заборонялося.

Ірина Федишин: «На Великдень ми з дітьми співаємо гаївки»

Ірина Федишин – поетеса, композиторка, перлина української поп-музики, чий голос запалює серця слухачів у кожному містечку України. Ірина Федишин – це співачка, яка поєднує на сцені силу голосу та народні традиції.

«Болить хребет? Відмовтеся від компресів і займіться гімнастикою»

Доктор медичних наук, професор, телеведучий Сергій Бубновський після автокатастрофи 27 років ходив на милицях. І зробив неймовірне! Встав на ноги. Завдяки розробленій системі оздоровлення. Не давав собі розкисати, хотів жити повноцінно.

Допомагає жінкам долати страхи, пов’язані з керуванням авто

Тетяна Могилецька – особлива жінка із дивовижною енергетикою і цілеспрямованим бажанням змінювати цей світ на краще.

Тетяна Єремєєва: «Найприємніше - радість в очах людей, які знову побачили світ»

Бачити світ – дорогоцінний дар. Ось чому люди, яким повернули зір, дійсно відчувають щастя. Таких, по-справжньому щасливих людей, стає усе більше завдяки праці й професіоналізму фахівців Центру хірургії ока ім. проф. Загурського.

Віктор Павлік: «Мені пропонували взяти участь у проекті «Танці з зірками»

Віктор Павлік – легенда українського шоу-бізнесу. Він розпалює гарячими танцями «Шикидим» та умиротворяє ніжною українською лірикою. А нещодавно Віктор Павлік став рекордсменом за найбільшою кількістю випущених дисків за останні 20 років.

Астролог розповів, яке майбутнє чекає Україну та як із допомогою астрології можна впливати на долю людини

Олексій Суханов, ведичний астролог-практик із Миколаєва, звернувся до астрології, щоб знайти відповіді на важливі для нього запитання.

Луцький стриптизер - про фокуси з трусів, секс за гроші та домагання геїв

Від його танців і дотиків жінки шаленіють, чоловіки скаженіють, а чи не кожен еротичний виступ закінчується «сюрпризом».

Корисні солодощі без цукру вчилась робити в Італії та Франції

Лучанка Олена Турченюк – світла й приємна співрозмовниця, для якої життя – неначе захоплива пригода, яка не має кордонів. Свого часу вона зважилася на кардинальні зміни, відправившись до спекотної Італії, а потім – до Франції.

Про ворожіння на Андрія, царство мертвих і небезпеки, що чатують під час магічних ритуалів

Учасник «Битви екстрасенсів» Олексій (Велемудр) Скидан розповість про таємничі обряди прадавніх слов’ян, котрі до наших днів проводять уночі 13 грудня.

Вражаючі спогади лікаря-волонтера про Донецький аеропорт

ЕКСКЛЮЗИВ. Відваги й наполегливості Тетяні Білінскі не позичати: 20 літ праці реаніматологом, робота під час війни в Лівії і зрештою –порятунок українських військових у Пісках, розплатою за який стала невиліковна хвороба.

Військового капелана від випадкової кулі врятувало диво

Отець Олександр (Вронський) поділився сокровенними спогадами про часи капеланського служіння у зоні АТО

Дружина «офіційного представника ІГІЛ» дала перше інтерв'ю після втечі в США

Уродженка Британії, 33-річна Танія Георгелас, яка була одружена з «офіційним представником ІГІЛ», дала перше інтерв'ю, відкривши життя в якості мами в Далласі. Вона розповіла про те, як вирушила з Великобританії в Сирію і, нарешті, в США