СТАТТІ

Як вибрати москітну сітку?

Раніше, щоб вберегтися від мух, комарів та інших комах, господині використовували стару тюль чи марлю, завішуючими ними вікна, кватирки чи навіть двері.

Як вберегтися від сонячних опіків?

У спекотний літній період шкіра отримує велику кількість сонячних променів і не в змозі вчасно відреагувати на таке.

Якщо вкусив комарик…

З настанням теплої погоди все більше часу ми проводимо на природі, але на свіжому повітрі нас чекає небезпека, пов'язана з укусами комах.

Скоро на відпочинок: що має бути в аптечці

Золоте правило: ліки про запас – це ліки у смітник, тому складіть список необхідних ліків з розрахунку на кількість осіб та днів, коли вони можуть вам знадобитися.

Як уберегти житло від крадіжки під час відпустки?

Сезон відпусток у розпалі. А знаєте, хто чекає літа з іще більшим нетерпінням, ніж ми? Квартирні крадії! Саме в цю пору без нагляду залишається безліч будинків. Тому варто заздалегідь потурбуватися про...

Найкращі способи кинути палити

Способів і порад кинути палити дуже багато, тому що палять дуже різні люди і кожен обирає свій шлях до здоров’я.

Наука сну: прості правила у боротьбі із безсонням

Дізнайтеся декілька простих правил боротьби із безсонням. Це може бути причиною того що ви ніяк не можете виспатися.

Скільки коштує час: 5 порад щодо ефективного використання часу

Уявіть, що 1 грн = 1 хвилина. Виходить, що кожного тижня ви маєте 10080 грн. Як ви їх витрачаєте? Просиджуєте у інтернеті за гортанням інстаграму чи фейсбуку чи вкладаєте його у перспективу?

Які інгредієнти варто додавати у свою ранкову каву

Для багатьох чашка кави – це обов'язкова частина ранкового ритуалу і у кожного він свій .

Їсти слона по шматочках, або як на 100% досягти поставлених цілей

Як на 100% досягати поставлених цілей якщо ви не маєте сили волі? Відповідь проста: потрібно всього лише… їсти слона по шматочках.

Що таке хендмейд і як на ньому заробляти?

Речі ручної роботи користуються все більшою популярністю, а хендмейд все менше сприймається як хобі нудьгуючих домогосподарок.

Обережно: пластикові вікна і діти!

Випадіння дітей із вікон - проблема дуже актуальна.

Як боротися з комарами, осами, мурахами

Щоб відпочинок на природі не перетворився в виснажливу війну з кровожерами, а з дачі ви не повернулися покусаними і опухлими, варто знати, що допоможе в поєдинку з небажаними «сусідами».

10 правил щастя

За допомогою цих простих 10 правил Ви зможете відчути справжнє щастя!

Садиш картоплю - витримуй дистанцію

Як правильно садити й обробляти картоплю навчають дачників і сільських городників спеціалісти Волинського інституту агропромислового виробництва.

Про що не слід забувати, відвідуючи сауну чи баню?

Відвідування бані – корисна звичка людини, яка стежить за станом свого здоров’я. Сауна – це ефективний засіб очищення і оздоровлення організму. Пара не лише розслабляє, а і відновлює втрачені сили й енергію.

Скажіть «ні» ранковій каві

Цей напій полюбляють мільйони людей. І не дивно, адже кава стимулює когнітивну функцію, покращує пам’ять, поліпшує концентрацію і увагу, а також попереджає розвиток депресії, хвороби Альцгеймера та навіть ожиріння.

Як весною вберегтися від кліщів?

Щорічно із укусами кліщів до закладів охорони здоров’я звертаються в середньому близько 20 тис. осіб.

Як вибрати борошно і дріжджі для паски

Чи буде смачною паска, залежить не тільки вдало підібраного рецепта, настрою і майстерності господині, але і від того, наскільки правильно обрані інгредієнти, і чи будуть якісними борошно і дріжджі

Як вибрати яйця для паски і крашанок

Яйця на Великдень не тільки входять практично в усі страви святкового столу, а й виступають в ролі окремої страви - крашанок. Тому вибираючи їх, треба знати на що звертати увагу, про що говорить маркування виробника і що є показником свіжості