СТАТТІ

Лікарськими травами продовжила собі життя, а тепер допомагає іншим

Біля хати і на городі Віри Малишко у селі Череваха Маневицького району росте всяка-всячина. Глід, горобина, топінамбур, обліпиха, чорнобиль, звіробій, вероніка, материнка, хвощ, амарант, боби, соя, гравілат… Усього й не перелічити, скільки кущиків, деревець, трав посадила Віра Кіндратівна.

У Луцьку відбулася виставка першокласника «Кольоровий світ Міті» (фото)

У стінах Луцької НВК № 10 відбулася незвичайна подія. На одній зі стін вестибюля закружляли зграя червонобоких снігурів, веселе мавпеня, довгодзьобі лелеки та багато інших яскравих та дивовижних істот.

Перехворіла на грип і дізналася, що… має рак

Альона Корицька із смт Любешів Волинської області мріяла стати журналістом. Заради того поїхала з рідного селища навчатися на Рівненщину, в Міжнародний економічно-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука.

Війна забрала у трирічної дівчинки маму, ніжку, та не волю і любов до життя

Історія трирічної Мілани Абдурашитової з Маріуполя стала одним із символів війни на Донбасі.

Маріїні вишиванки - в Єрусалимі!

А хрестиком оздоблене полотно для мощів cвятого Миколая, яке сотворила українська пенсіонерка, вразило навіть грецьких монахів.

Похресницю забрала собі із сиротинця

На долю Галини Бережанської із села Шевченкове Долинського району випало чимало випробувань. За два роки жінка втратила найдорожчих людей – померла мама, загинув чоловік, втопився син-другокласник.

Мама 16 дітей Людмила Камінська: «Буду народжувати стільки, скільки дасть Бог!»

Перший раз народила в 19 років, – розповідає 43-річна Людмила Камінська. – Між старшою і молодшою дитиною – 24 роки різниці.

Народившись у концтаборі та вирвавшись з лабетів смерті, на схилі літ зустріла справжнє кохання

Малюсінькій дівчинці, яка мала декілька місяців від народження, австрійські лікарі поставили страшний діагноз – туберкульоз горла. Згодом успішно прооперували, даючи дитині шанс на життя.

«Дякую батькам за те, що… покинули»

Вісім років тому життя Алли Буденчук із села Будятичі Іваничівського району круто змінилося.

Краса з необмеженими можливостями: дві історії дивовижних українок

Щороку тисячі українців отримують інвалідність. З початком конфлікту на Сході ця статистика прогресивно зростає… І далеко не кожна така історія – зі щасливим завершенням.

Подружжя волонтерів врятувало сотні сімей по всьому світу

Пара має величезний досвід спілкування з родинами, а тому зазначають, що сім’я – це щоденна робота двох: чоловіка і дружини...

Смішні та дивні забобони, в які вірять українці (відео)

В українському суспільстві залишилося дуже багато вірувань, які не мають під собою жодного підґрунтя.

Як виживають українці в Америці

Українські емігранти вже майже століття успішно колонізують заокеанські землі. Примітно, що впродовж трьох наймасовіших хвиль еміграції до США, Канади, Аргентини, Уругваю та європейських країн наші співвітчизники влаштовувалися на новому місці найвдаліше посеред інших емігрантів.

84-річна жінка стала мером міста-примари

У найменшому поселенні на території США є свій ресторатор, бібліотекар і мер - це одна і та ж жінка

Їздила у Німеччину на могилу своїх господарів

Ніколи не думала Анастасія Степанівна Бірук із Луцька, що подружиться з родиною німців, у яких колись жила і працювала, будучи вивезеною до Німеччини на примусові роботи.

Ризикнула поїхати за своїм щастям аж у далеку Бразилію

Про незвичну місцеву кухню, безшабашних місцевих жителів та можливості для власного бізнесу – у відвертій розповіді жінки з України

«Щоб оживити картину, фарбу на полотні розмазую руками»

Українська жінка – воістину унікальна і надзвичайна людина. Попри усі життєві випробування (важку роботу, матеріальні труднощі та нестабільність) вона зберігає у своєму серці палку любов, милосердя, доброту і ніжність, якими обдаровує близьких і рідних.

На Різдво зцілилася від раку молитвами

Жінка одужала після смертельної хвороби завдяки християнському ставленню до випробування

Богоявлення: як приймати крижану купіль і кому це заборонено?

18 січня з появою першої зірки кожна православна сім’я збирається для спільної вечері. Оскільки страви на столі мають бути лише пісні, то трапезу прийнято називати Голодною кутею.

Єдиний переселенець батько-одинак мріє про дім

Зі здоров’ям у Сергія великі проблеми. Але чоловік не здається.