СТАТТІ

Як фотографуватися на весіллі

У вас скоро весілля? Вітаємо! Це буде чарівний день! І дуже важливо, щоб свято залишилося чудовим не тільки у спогадах, а і на світлинах. Пропонуємо ознайомитися зі статтею, де перелічені найкращі пози для наречених.

Оригінальна весільна фотосесія. Де можна фотографувати весілля?

Плануєте весілля і мрієте про яскраву, а головне оригінальну фотосесію? А високі хвилі бірюзового моря, казковий замок та романтичний Париж вам не по кишені? Не засмучуйтесь! Є безліч місць, де можна зробити красиві та неповторні фото.

Фотокабіна: маленьке диво на вашому весіллі

На превеликий жаль, не кожне весілля можна назвати цікавим. Не всі пари дбають про розваги гостей і ретельно продумують сценарій. Ви ж не хочете, щоб це все стосувалося вашого свята? А ліками від нудьги може стати мобільна фотобудка.

Зимова відеозйомка: робимо красиво

Якщо ви вирішили гуляти весілля у розпал зими, то підготовка до урочистої події потребуватиме певних зусиль. Швидше за все, у вас з'явиться багато питань. Наприклад, як зробити весільну відеозйомку якісною та красивою?

Весільна фотозйомка влітку

Весілля влітку? Здається, нічого особливого: вибираєш чоловіка / дружину, дату, плаття / костюм своєї мрії, ідеальне місце для святкування, замовляєш оформлення та... знайомишся з величезною кількістю фотографів, один з яких допоможе залишити в пам'яті такий особливий день.

Весільна фотографія

Якщо ви думаєте, що весільна зйомка обмежується кадрами «наречена біля дзеркала», «весільна сукня на вішалці», «прогулянка з нареченим парком», то ви, звичайно, помиляєтеся.

Ідеї для весільного фото: поради фотографу

Класика сучасної весільної фотографії – це не тільки фотографії наречених та їх гостей, а й фотозйомка усіх важливих деталей весілля, що створюють настрій, – обручки, сукня, туфлі, парфуми та прикраси.

Вибираємо фотографа на весілля

Після того, як визначитеся з місцем проведення весілля і сукнею нареченої, вибір фотографа – ймовірно, найбільш важливе питання, яке потрібно вирішити при плануванні найщасливішого дня у вашому житті.

Як вибрати відеооператора на весілля?

Спогади про весілля будуть зігрівати серця подружжя довгі роки, але щоб вони не забулися, варто подбати про те, щоб увіковічнити їх.

Як вибрати відеооператора на весілля?

Спогади про весілля будуть зігрівати серця подружжя довгі роки, але щоб вони не забулися, варто подбати про те, щоб увіковічнити їх.

Ідеї для весільного фото: поради фотографу

Класика сучасної весільної фотографії – це не тільки фотографії наречених та їх гостей, а й фотозйомка усіх важливих деталей весілля, що створюють настрій.