СТАТТІ

Весілля на Барбадосі

Уявіть собі, як ви прокидаєтеся під ласкавим карибським сонцем. Пальми нашіптюють якусь незрозумілу історію, а бухти манять до себе. Бліді піщані пляжі простягаються перед вами на кілометри, а легкий вітерець, сповнений бірюзових крапель води, прохолоджує вас.

Як вибрати кафе для весілля?

Кінець весілля. Наречена, витираючи сльози, підбирає розірваний брудний поділ свого плаття. Весілля зіпсоване – на прекрасне плаття наступив хтось із гостей, кухар переплутав і приготував не те гаряче, а офіціант впустив торт! Увесь вечір нестерпно душно і сумно. «У нас все буде по-іншому!» – впевнена ти, але не знаєш, як вибрати банкетний зал і з чого почати.

Виїзна реєстрація: весілля в чорному кольорі

Чорне весілля? Та не може бути! Втім, ні, дуже навіть може. Звичайно, мова йде не про те, щоб оформити банкетний зал повністю в чорний, а про те, щоб додати чорні кольорові акценти в обстановку свята.

Де і як провести весілля?

Вже не за горами кортеж з машин, дзвін весільних фужерів, урочиста шлюбна церемонія, гості, привітання... Кому з молодят не хочеться, щоб весілля пройшло оригінально, незабутньо і весело? Логічне запитання: «Де проводити весільну церемонію?»

Таїнство вінчання: cимволи

Одна з найкрасивіших і зворушливих частин весілля – вінчання. Для багатьох пар воно навіть важливіше за розпис.

Обираємо ресторан для святкування весілля

Хто з майбутніх молодят не мріє відсвяткувати весілля в затишній і комфортній обстановці в колі найближчих людей? Мабуть, найбільш відповідне місце для проведення весілля – це ресторан.

Оформлення весілля квітами

Оформлення весілля квітами дуже популярне, адже це невід'ємна частина декору кортежу, банкетного залу, будинку або арки для виїзної церемонії.

Ідеї для прикраси банкетного залу на весілля

Весілля – унікальна та неповторна подія в житті кожної людини. Звичайно, підготовка до цього свята – справа клопітка, але повірте, воно того варте.

^ Наверх