СТАТТІ

Все про весільний кортеж

Весілля – пам’ятна подія в житті кожної пари. Тож готуватися до цього дня потрібно ретельно, детально продумавши всі дрібниці. Успішність заходу багато в чому залежить і від правильно підібраного кортежу молодих.

Вибираємо авто на весілля

Для того, щоб грамотно організувати весілля, необхідно продумати чимало нюансів. Це вбрання для нареченого і нареченої, ресторан, обручки та багато іншого. Стільки справ потрібно вирішити, але не варто забувати й про те, що треба замовити мікроавтобус на весілля. Він може стати в нагоді для транспортування гостей в рацс і ресторан.

Прикрасимо весільну машину своїми руками

У день весілля можна дозволити собі все. І навіть розкішний лімузин, прикрашений на свій смак. У такому випадку підготовка до власного весілля може стати цікавим проведенням часу.

Весільний транспорт

«Хочу весілля з розмахом і напоказ!» – вигукнули ви, стиснули кулачки, розписали по хвилинах головний день в житті і не забули вибрати не тільки весільну сукню, зачіску, місце для банкету, а й... весільний транспорт. На щастя, у наш час молодятам пропонують цілий список весільних засобів пересування, які зроблять весілля ще яскравішим і приємнішим.

Весільне авто: біле або чорне?

Деякі закохані пари знаходять весільний кортеж у колі друзів, але більшість вдається до такої послуги, як замовлення весільних авто в спеціальних салонах. Там допоможуть підібрати не тільки марку машини, але і прикраси для неї, а також колір.

Замовляємо весільний кортеж

Коли вулицею величаво пливе весільний кортеж, рідко хто з перехожих залишається байдужим – всі зупиняються і, схвильовано посміхаючись, дивляться вслід.

Обираємо транспорт на весілля

У процесі організації весілля питання переміщення займає лідируючі позиції, і багато молодят у паніці шукають підходящий варіант. Це може бути класичний лімузин, автобус, якась ексклюзивна машина або зовсім величезний вертоліт!

Їдемо красиво: прикрашаємо авто на весілля

Автомобіль – такий же необхідний на весіллі атрибут, як сукня нареченої або костюм нареченого. Питання тільки в тому, як зробити його по-справжньому святковим?

^ Наверх