Сім «Так» маленькому весіллю
СТАТТІ

Сім «Так» маленькому весіллю

Сім «Так» маленькому весіллю

Пишне біле плаття, пафосна церемонія, сотня гостей, шалена розважальна програма, море алкоголю, тонни їжі та колосальні витрати… Ви й справді мрієте про таке весілля?

Медовий місяць

Що може бути романтичніше, ніж втекти від усього світу з коханою людиною? Ще краще, узаконивши свої стосунки відсвяткувати цю подію на далекому, екзотичному острівці. Грошей, які ви збирали протягом трьох років на один день з сотнею гостей, цілком вистачить для того, щоб цілий місяць засмагати на пляжі попиваючи коктейлі.

Тим паче, враження від чотирьох тижневого туру по Європі будуть приємнішими, а ніж бійка п’яних дядьків на весіллі.

Заміж двічі

Вам справді потрібне плаття та фата? Якщо вам так сильно хочеться фотографій в білій сукні і в лімузині – ви можете відсвяткувати в такому стилі річницю спільного життя або організувати повторне весілля на честь вінчання. Однак провівши медовий місяць у іншій країні ви навряд чи захочете витрачати накопичені кошти на такі події. Краще знову провести відпустку за кордоном.

Економічна сторона

Декілька тисяч доларів за те щоб один день прожити по-королівському? Можливо це прозвучить грубо, але такі торжества не приносять прибутку молодій сім’ї. І навпаки, аби провести грандіозне весілля багато пар влізають у кредити. Навряд чи вам подарують більше, ніж ви витратитесь.

Різноманітність стилів

Чим менше весілля, тим більш атмосферним можна зробити свято! Сотня гостей навряд чи дотримуватиметься заданого стилю, а от десяток людей залюбки підтримують задану вами тему.

7 «Так» маленькому весіллю

Не відмовляйтеся від мрії

«Не рекомендують проводити весілля біля водойми, якщо запрошено багато дітей»; «Не робіть весілля на природі, бо це не зручно для людей похилого віку»; «Свято на терасі 9-го поверху навряд чи сподобається вашим бабусям»; «Не замовляйте іноземні делікатеси, адже вони не смакуватимуть гостям з провінції» – чим менше буде на весіллі далеких родичів та непостійних друзів, – тим кращим видасться свято. Не варто відмовлятися від мрії тільки через те, що комусь із гостей це не подобається. Найближчі люди розділять ваше бажання зіграти весілля у горах чи на яхті.

Натягнута атмосфера

Одну половину гостей не знає ваш партнер, іншу ви самі бачите вперше. Щоб не говорили, але велике весілля – це натягнуті посмішки та обійми незнайомців. Весь день вам доведеться запам’ятовувати імена, приділяти усім увагу та грати роль стриманої, однак позитивної людини. Чи не краще відірватися на повну у колі друзів, де не доведеться прикидатися кимось іншим?

Скромне весілля – менше проблем

Організація свята – клопіткий та невдячний процес. Потрібно прорахувати сотню нюансів і залагодити масу важливих питань. Запрошення, одяг і аксесуари, оренда залу, транспорт, сценарій розважальної програми, фотосесія… Ви впевнені, що готові до цього хаосу? Ви хочете, щоб свято було ідеальним, але догодити усім точно не вийде! Чим скромніше весілля – тим менше проблем.

День весілля не визначає все подальше подружнє життя. Аби свято вдалося вам не потрібна сотня гостей. Достатньо лише вас двох.

^ Наверх