СТАТТІ

Горло червоне, але не болить

Частенько до лікаря звертаються пацієнти зі скаргою про те, що горло червоне, але болю немає. При цьому організм ослаблений, у горлі неприємно дере. Яка ж причина почервоніння гортані без болю і що про це кажуть лікарі?

Що таке вініри і як вони дарують красиву посмішку?

Засоби догляду за зубами вдосконалюються, тому все менше людей звертається до стоматолога із зубним болем. Зате все більшої популярності набирають вініри, – послуга, яка допомагає створити ідеальну природну посмішку.

Топ-5 звичок, які вбивають спину

На біль у спині скаржилися хоча би раз у житті 80 % людей. Однак такі проблеми найчастіше недооцінюють як пацієнти, так і різні фахівці. Та, за словами лікарів, біль є симптомом не стільки серйозного недугу чи травми, як неправильного способу життя.

Повсякденні заняття, які нашкодять хребту

Хребет – основа нашого тіла. На ньому в буквальному сенсі все тримається. Уважне і дбайливе ставлення до спини збереже здоров’я на все життя.

Вухо погано чує, але не болить

Зі скаргами на погіршення слуху без больового синдрому до отоларинголога звертаються досить часто. Причин цього може бути декілька, починаючи від застуди та закінчуючи серйозними пошкодженнями у роботі мозкових центрів.

Про безпеку імуномодуляторів, необхідність антибіотиків, ефективність вітаміну С, оксолінову мазь та Бади

Педіатр Андрій Пеньків ділиться своїми дослідженнями про безпеку імуномодуляторів, необхідність антибіотиків, ефективність вітаміну...

Болить спина? Неправильно спите!

Багато хто вранці страждав від болю у спині та відчував утому. А все тому, що, неправильно лягаючи у ліжко, ви перенапружуєте м’язи спини, через що деформується хребет і перетискаються нервові закінчення.

Як попередити карієс у дітей

Окрім зменшення кількості споживаного солодкого, необхідно стежити за гігієною ротової порожнини дитини.

Простий нежить чи гайморит?

Часто пацієнти, виявивши у себе перші ознаки риніту, що супроводжуються слабкістю і втратою працездатності, не приділяють цьому належної уваги, вважаючи, що легка форма застуди минеться без їхнього втручання.

Вітамін, який здатен убивати рак

Він не шкодить здоровим клітинам, але ракові мруть від нього, як мухи!

Неймовірні прориви медицини

Людство зробило дивовижні відкриття, наукові прориви і створило безліч корисних медикаментів.

Вилікував рак четвертої стадії пророслою пшеницею

Лікарі повідомили Денні Мак Дональду з Ірландії, що він хворий на рак шлунка і, ймовірно, йому залишилося жити не більше ніж 3 місяці...

Криві зуби можна і треба рівняти не тільки в дитинстві

В чому проблема? Йдіть, рівняйте зуби зараз – в 20, 30, навіть у 60 років. Аби було що рівняти, а до ортодонта звертатися ніколи не пізно.

Не викидайте соснових і ялинкових голочок

Чи знаєте ви, що ялинки й сосни можуть не тільки прикрасити нашу оселю, але і стати цінним джерелом оздоровлення? Так, ялинкові й соснові голочки містять безліч корисних мікроелементів і мають широку оздоровчу дію.

5 повсякденних помилок, які шкодять спині

Болить спина? А ви знали які повсякденні дії шкодять вашій спині?

Повсякденні дії, які шкодять вашим зубам

Здоров’я зубів – це не лише правильний догляд, регулярні візити до лікаря, а і розумні дії. Стоматологи знають, що шкодить зубній емалі.

Як швидко заснути вночі? Прості та дієві поради

Прокидаєтеся серед ночі і не можете знову заплющити очі? М’яка подушка, тепле ліжко, втомленість не спонукають до сну? Отже, ви робите щось неправильно.

А чому ви боїтесь іти до стоматолога?

Навіть у США, Німеччині, Ізраїлі – країнах із розвиненою медициною – до 80% людей бояться ходити до дантистів. Як же зважитись і піти на прийом і чому в сучасних людей виникають такі страхи?

Вакцинація від грипу: кому і для чого її робити

Поговоримо про вакцинацію і про те, чому варто поставитися до щеплень проти грипу досить відповідально та виважено. Отже, поради дає лікар-вірусолог Оксана Обертинська.

Чому потрібно йти до лікаря, навіть якщо почуваєтеся відмінно

Ми не дуже любимо відвідувати лікарські кабінети і туди не підемо, якщо не відчуваємо симптомів якоїсь хвороби. Однак бувають випадки, коли в поліклініку все ж варто звернутися. Навіть якщо ви вважаєте себе повністю здоровим.