СТАТТІ

Чи варто видаляти гланди дитині?

Запалення мигдалин, або, як в народі кажуть, – гланд, дуже поширене явище серед дітей. Але коли гланди стають небезпечними і їх потрібно обов'язково видалити?

Чому постійно хочеться спати? 9 факторів, які заважають міцному сну

Не висипаєтесь вночі? В цьому можуть бути винні кліщі, ситна вечеря, тепла кімната та навіть брак сексу.

Бородавки. Як позбутися бородавок народними методами?

Декілька десятиліть тому світ не знав про лазерну хірургію, електрокоагуляцію та кріодеструкцію. З такою хворобою, як бородавки, люди боролися в домашніх умовах і народними методами.

Точковий масаж та голковколювання

Китайська медицина має свою велику древню історію. Основа китайської філософії – повна гармонія між людиною та природою.

Нетрадиційні методи діагностики

Діагностика є невід’ємною частиною лікувального процесу хвороби.

Чи загрожує пил вашому здоров'ю?

Домашній пил – не лише речовий доказ поганої господині. Він також є сильним побутовим алергеном, який здатен викликати алергічні реакціїї та захворювання.

Вплив сауни на організм людини

Популярність саун пояснюєься їх позитивним впливом на органи та системи організму людини.

Професійні хвороби «комп’ютерозалежних»

Комп’ютери сьогодні стали такими ж незамінними елемантами офісної техніки, як і телефони

Музична терапія

Музична терапія - це галузь парамедицини, яка є зовсім новою. Різного роду музика використовуються для лікування таких недугів як мезотеліома, астма, депресія і навіть рак.

Як запобігти виникненню гаймориту

Симптоми, причини та методи лікування і профілактики гаймориту.

Старечий маразм: як запобігти недузі

В офіційній медицині під старечим маразмом(деменцією, недоумством) прийнято розуміти дисфункцію мозку, розпад особистості, розумовий розлад психічного характеру.

Як не стати жертвою інсульту?

За твердженням експертів, інсульт уже перестав бути діагнозом лише людей похилого віку, лікарі все частіше фіксують це захворювання й у 25 – 30-літніх українців, і в дітей.

Остеохондроз: симптоми та лікування

Наскільки небезпечний остеохондроз? І що можна йому протиставити?

Глаукома: як захищатися?

Як боротися за збереження зору при глаукомі? Чи існують методи профілактики цього захворювання?

Склеротерапія – безопераційний метод лікування варикозу

Компресійна склеротерапія – безопераційний метод лікування варикозу великих та дрібних вен, а також судинних зірочок на ногах – сьогодні є дуже ефективною та безпечною.

Як розпізнати рак шкіри на початковій стадії

Розвиток раку шкіри не завжди починається з видозміни родимки. У деяких пацієнтів першою ознакою захворювання виявлялася поява на тілі рожевої плями, яка надалі лущиться.

Шуми в серці: причини, симптоми та лікування

Лікарі нерідко виявляють у своїх пацієнтів шуми в серці. Хоча часто ці шуми не загрожують здоров’ю, проте можуть свідчити і про захворювання серця.

Галітоз: як позбутись неприємного запаху з рота

Медичний термін «галітоз» позначає неприємний запах з рота. Чому ж виникає галітоз, як з ним боротися і як проводити профілактику цього неприємного явища?

Аби кліщ нам турбот не додав

Кліщовий енцефаліт – далеко не найпоширеніше вірусне захворювання. Однак, враховуючи його підступництво та потенційну небезпеку для життя людини, ми не можемо зневажати цією загрозою. Як же уникнути ризику зараження?

Цукровий діабет виявити вчасно досить важко

Ця хвороба відома дуже давно, та навіть сторіч не вистачило, аби знайти диво-препарат, що міг би повністю зцілити від неї. Мова йде про цукровий діабет. Із кожним роком, констатують медики, кількість хворих на нього зростає.