СТАТТІ

10 золотих правил ефективного спорту

Спорт не дає результатів та задоволення? Більше того, навіть звичайні фізичні вправи викликають дискомфорт і біль? Отже, ви щось робите неправильно. Що саме?

Альфа Гравіті: що це, для кого і чим корисно

В останні роки значно зросла популярність здорового способу життя та, як наслідок, затребуваність спортивних комплексів. З’явилось чимало нових занять, які допомагають ставати стрункими та красивими.

Хочете бути здоровими? Ходіть з палицями

Скандинавська ходьба – своєрідний вид аматорського спорту. Це піші подорожі, під час яких спираються на спеціальні палиці.

Хочете залишатися здоровими? Лікарі рекомендують ходьбу

Ви знаєте, який найлегший та найприродніший вид фізичної активності? Звичайно, це ходьба! Кому призначають такий вид спорту та які правила ефективних занять ходьбою на біговій доріжці?

Гарний гідрокостюм – одна з запорук безпечного занурення.

Гідрокостюм – це друга неопренова шкіра людини, що займається водними видами спорту.

Спортивний тренажер – крок до гарної фігури

Хочете мати спортивну фігуру, але немає часу на зал? Рішенням проблеми стануть домашні тренажери.

Обираємо спортивний одяг

Якщо ви вирішили зайнятися спортом, дуже важливо вибрати правильний спортивний одяг та взуття. Це, як не дивно, застава хороших тренувань. Важливо, щоб у спортивній формі було зручно тренуватися, – це впливає не тільки на фізичний комфорт, але і на психологічні відчуття під час занять. Отже, вибираємо правильну спортивну екіпіровку.

Як навчитися плавати

Плавання є одним із кращих занять, яке зміцнює одночасно серце і легені, тонізує і нарощує м'язову масу. Уміння добре плавати відкриває двері в цілий світ водних видів спорту, таких як вітрило, водні лижі, водне поло, стрибки у воду, серфінг і підводне плавання.

Вибираємо окуляри для плавання

Окуляри для плавання дозволяють людині зберегти у воді зір у нормальному стані і забезпечити захист слизової очей. Вони обов'язкові для тих, хто постійно носить контактні лінзи.

Вибираємо гірський велосипед

Велосипед – це найкращий спосіб відчути себе активним і молодим, безупинно, підкорюючи нові і нові місця. Для того, аби ваші поїздки були максимально комфортні, потрібно врахувати кілька нюансів при виборі велосипеда.

Як вибрати басейн

Ближче до будинку або до роботи? Вибираючи басейн, слід враховувати не тільки його більш-менш вдале місце розташування, але й ряд інших характеристик.

Вибираємо спортивну сумку для занять

Люди, які ведуть активний спосіб життя, відвідують всілякі фітнес-центри, спортивні клуби, пілатес-центри, танці, басейни та інше, особливу увагу приділяють спортивному одягу, взуттю й спортивній сумці. На що ж слід звернути увагу при її виборі?

Вибираємо ролики

Які ролики купити, як правильно їх вибрати, на що варто звернути увагу? Ці запитання виникають у всіх людей, що планують вперше придбати собі ролики.

Спорядження для дайверів

Один з видів активного відпочинку, що набирає популярність рік за роком – дайвінг – підводне плавання зі спеціальним спорядженням. Щоб підводне плавання приносило справжнє задоволення, необхідно відповідально підійти до вибору спорядження для дайверів. Яке ж спорядження потрібно?

Вибираємо ласти для плавання

Ласти – необхідна екіпіровка аквалангіста, дайвера, плавця. На що звернути увагу при їх виборі?

Як вибрати ролики для фітнесу?

Якщо у ваших планах поки немає підкорення висот, і ви плануєте кататися заради задоволення і користі, при виборі ковзанів варто звернути увагу на так звані фітнес-ролики. Це інвентар, який якраз і призначений для простої непрофесійної їзди.

Вибираємо кросівки

Вибір кросівок – справа, до якої потрібно підійти з особливою важливістю. Неякісне, незручне взуття може привести до серйозних травм і пошкоджень під час занять. Як же вибрати кросівки правильно?

Як вибрати бюстгальтер для занять спортом

Якщо ви вирішили регулярно займатися спортом, то для повноцінних тренувань вам знадобляться не тільки спортивний костюм і спеціальне взуття, а й спеціальна нижня білизна.

^ Наверх